Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2021

Autor Piotr Gibaszewski, 07.01.2021

 
 
 
 
 

Astrologiczny przegląd
Po groźbie zawetowania unijnego budżetu brukselska administracja zacznie wdrażać ambitne plany zainwestowania ogromnych środków w unijną gospodarkę, wraz z tzw. „funduszem odbudowy”. O tym, że jest to duża szansa na Unii Europejskiej świadczy tranzyt Jowisza i Saturna przez Medium Coeli horoskopu Traktatu z Maastricht. Nie ma mowy, by doszło w styczniu do odblokowania ruchu międzynarodowego w unii. Saturn na Księżycu horoskopu strefy z Schengen nie zapowiada szybkiego powrotu do swobodnego przemieszczania się w ramach UE. Widać również kolejną fazę konfliktu starej unii z nowo przyłączonymi państwami (Polska i Węgry). W horoskopie tej akcesji Neptun znajdzie się w opozycji z Księżycem, więc nasze relacje z Brukselą będą złe.

Kryzys pandemiczny odwrócił naszą uwagę od potężnie ważnych procesów międzynarodowych. Kończy się bowiem stary paradygmat gazu i ropy. W horoskopie Arabii Saudyjskiej mamy do czynienia z kolejnym potężnie ważnym tranzytem, jakim jest przejście Plutona przez ascendent horoskopu Królestwa Arabii. 

Wspomniane wcześniej Chiny ostro, agresywnie i ekspansywnie ruszą do politycznej gry testując nowe przywództwo USA. Tranzyt Jowisza i Saturna przez Księżyc ChRL oznacza, że Chiny nie zamierzają odpuścić swoich ambicji bycia globalnym mocarstwem – ekonomicznym, politycznym i wojskowym. 

Po brutalnym stłumieniu protestów na Białorusi wydawało się, że prezydent Łukaszenka odzyskuje kontrolę nad sytuacją. Bynajmniej. Opozycja Saturna do Księżyca niepodległości Białorusi oraz progresywne Słońce Łukaszenki wkraczające na Saturna oznaczają rychły kres jego rządów. Najprawdopodobniej Rosja szykuje proces odsunięcia Łukaszenki i zastąpienia go jakimś prorosyjskim politykiem.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

8 kroków do pozbycia się bólu pleców. Naturalne metody na dolegliwości pleców szyi ramion bioder kolan i stóp

Wiele osób skarży się na bóle pleców, ramion, szyi czy stawów. Podstawową przyczyną takich dolegliwości jest układ mięśniowo-szkieletowy, który sami nieprawidłowo eksploatujemy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »