Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2021

Autor Piotr Gibaszewski, 07.01.2021

 
 
 
 
 

Kolejnym wstrząsem okazała się rola kardynała Dziwisza, który ukrywał grzechy katolickich hierarchów przed JP II przyjmując łapówki od wysoko postawionych pedofilów w sutannach (Marciala Maciela, McCarricka). 

No i zaczęły się coraz mocniej pojawiać głosy wątpliwości, pytania, dylematy – na ile Jan Paweł II wiedział i na ile nie wiedział o skandalach seksualnych w Kościele. Rzucenie na żer kardynała Dziwisza mogło już nie wystarczyć. A jeśli Wojtyła coś wiedział i nic nie robił? I jak to się stało, że przywódca miliardowego Kościoła nic nie wiedział, a wiedziały o tym tysiące dziennikarzy, a od kilkudziesięciu lat ukazywały się artykuły prasowe, pojawiali się świadkowie, raporty, dowody? 

W licznych prognozach dotyczących polskiego Kościoła, od kilku już lat widać było nadciągający Armagedon. W horoskopie wejścia w życie konkordatu Uran w roku 2017 przewędrował przez IC, w roku 2019 i 2020 przez Słońce tegoż horoskopu. W jeszcze ważniejszym horoskopie – podpisania konkordatu – w roku 2020 Saturn przeszedł przez symbolizujący stabilizację Imum Coeli. Zaś już w styczniu dojdzie do piekielnego w swojej sile tranzytu niszczyciela-Plutona przez IC. Mars zaś w 2021 roku, w dyrekcji, wejdzie na ascendent. 

Ale zwróćmy uwagę na to, co się będzie działo w horoskopie Karola Wojtyły. Też w styczniu, też przez Imum Coeli jego horoskopu przewędruje twardy Saturn. Poprzednio Saturn przewędrował mu tam w roku 1991. I już wtedy dało się odczuć, że „coś” dziwnego zaczyna się dziać z papieżem. Jego groźne, marsowe miny, surowe napominanie, strofowanie, stanowczy, głośny ton, potrząsanie pięścią w trakcie czwartej pielgrzymki do ojczyzny wszystkich zdziwiły. Skąd u papieża takie ostre emocje i twarde gesty? Był to jednak czas, gdy nieśmiało, powoli zaczynały docierać do JP II informacje o różnych nieprawidłowościach w Kościele. Możliwe również, że jego dziwne zachowania były związane z początkami choroby Parkinsona.

Ale – tak samo jak w horoskopie konkordatu w roku 2021 – przez IC papieża w roku 2025 również przewędruje niszczycielski Pluton. Wygląda zatem na to, że nawet tak pomnikowa i granitowa postać – świętego Jana Pawła II – czeka potężny kryzys upadającego autorytetu, na co nałoży się nie mniej potężny kryzys pozycji Kościoła katolickiego w Polsce. Wielu się jednak obruszy i powie – to niemożliwe. Papież bez względu na wszystko będzie w Polsce czczony na wieki. Oczywiście nie będzie obalania jego pomników, ale akty niechęci, będą coraz silniejsze. Postaci JP II grozi jednak coś znacznie gorszego, niż potencjalni dewastatorzy pomników i tabliczek z nazwami ulic. Obrazowi papieża grozi narastająca obojętność – zwłaszcza młodych ludzi, gdyż starsi oczywiście pozostaną mniejszościową grupą, tkwiąc przy swoich sentymentach i poglądach. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ciało umysł dom.

Dom to twoja oaza spokoju, bo gdy przekraczasz jego próg, zostawiasz za sobą trudy dnia codziennego, problemy związane z życiem zawodowym, znajomymi czy dalszą rodziną. Łączy cię z nim silna energetyczna więź. Kiedy dokonasz w nim świadomych, pozytywnych zmian, zmienisz swoje życie na lepsze. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »