Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.12.2020

 
 
 
 
 
W horoskopie III rządu Morawieckiego na jego Imum Coeli rezyduje Uran, co jest zapowiedzią skandali, wstrząsów i dramatycznego upadku rządu. Ze względu na retrogradację Uran cofnął się w III dom, a na wiosnę 2021 znów wkroczy na IC, więc wygląda na to, że czas trwania tego rządu nie będzie długi, a sam Morawiecki raczej nie przejmie schedy po Kaczyńskim.
 
 
Sam prezes PiS nadal pozostaje w szoku obserwując tłumy młodych ludzi, którzy na wiecach, w atmosferze fiesty, wygłupu i żartu każą obecnej władzy „uchodzić chyżo”. Kaczyński doświadcza jednego z mocniejszych momentów w jego politycznej karierze. Na ascendent wkroczył mu Uran, który – niczym huragan – wywraca znaną mu rzeczywistość do góry nogami. Uran ma różne oblicza. Wyzwala kreatywność, buntowniczość i pragnienie wolności. Ale też nasila emocjonalne zaburzenia, jak paranoja, socjopatia i narcyzm, wykrzywia postrzeganie świata, wywołuje wstrząsy, uruchamia radykalizm, ekscentryzm. Nie łudźmy się, że u starszego człowieka, samotnika, dziwaka, politycznego radykała nastąpi proces twórczego oświecenia. Uran w tym przypadku raczej pokaże swoją nieprzyjemną twarz, albo inaczej – uruchomi procesy umysłowe i emocje, które w kimś drzemią. Nie mniej istotny jest tranzyt Neptuna przez Księżyc horoskopu Kaczyńskiego. Neptun ze swoją rozpuszczającą naturą osłabia stabilność i sprawność doświadczanych przez niego obszarów i elementów horoskopu niosąc dylematy, lęki, niepokoje, zwątpienie i depresję. Jeśli połączymy oba tranzyty w całość, nic dobrego to Jarosławowi Kaczyńskiemu nie przynosi. Stąd jego absurdalna decyzja, by tzw. piątką dla zwierząt uderzyć w swój ludowy elektorat, by w czasie pandemii rozpętać wojnę z kobietami wysyłając na nie policjantów w białoruskim stylu. 
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Shilajit Mumijo - UZDRAWIAJĄCY BALSAM W PŁYNIE

Mumio - ceniony już w starożytności leczniczy preparat jest teraz dostępny jest w nowej formie - płynnej. Shilajit Mumijo - kirgiskie mumijo w płynie opracowano na podstawie jedynej na świecie publikacji o mumijo wydanej w Kirgizji we Frunze(dziś Biszkek) w 1989 roku. Poniżej prezentujemy wywiad z przedstawiciem Gabinetów Shilajit Mumijo w Polsce rozpowszechniających preparaty mumijo w płynie i nie tylko. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »