Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.12.2020

 
 
 
 
 
 

Zaćmienie Słońca w dniu posiedzenia elektorskiego i samego głosowania nad wyborem prezydenta nic dobrego nie wróży. Wybór Joe Bidena będzie zdecydowanie odrzucony przez dużą część amerykańskiego społeczeństwa jako oszustwo, efekt spisków i manipulacji. Sam zaś Biden będzie traktowany jako marionetka, niedołężny starzec, skorumpowany członek waszyngtońskich elit.

Dojdzie do tego jeszcze narastające napięcie między Izraelem a Iranem po tym, jak izraelskie służby specjalne zabiły twórcę irańskiego programu nuklearnego Monsena Fakhrizadeha. Izraelczycy zrobili to jeszcze za kadencji mocno sprzyjającego im prezydenta Trumpa obawiając się, że Joe Biden będzie chciał postawić na odprężenie w relacjach USA – Iran. Sytuacja ta mocno przypomina styczniowe wydarzenie i zabójstwo generała Suleimaniego, co też zdarzyło się na kwadraturze Plutona do wszczynającej wojny i kłótnie Eris. To wkładanie kija w szprychy prezydentowi elektowi Bidenowi wywołuje duże napięcie i zamieszanie, którego finałem będzie dopiero zaprzysiężenie go 20 stycznia na prezydenta USA.
 
Nie oznacza to jednak, że Donaldowi Trumpowi uda się stworzyć mit o bohaterskim prezydencie, który przegrał na skutek spisku skorumpowanych elit. W horoskopie zaprzysiężenia Trumpa wprawdzie Jowisz wkracza na Słońce i MC, co może tę jego legendę wzmacniać, ale jednocześnie Saturn będzie wędrować przez to samo miejsce. Trump tak naprawdę nie walczy o to, by stać się żywym mitem. On walczy o swoje interesy i asekurację wobec przyszłych problemów prawnych, jakie go czekają. Najbardziej zaś w ten sposób chce uniknąć przykrych konsekwencji największej klęski, jaka go czeka – nieuchronnego rozpadu małżeństwa i serii kompromitujących medialnych sensacji, które rozniosą jego mit w pył. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Co robisz ze swoim czasem?

Dzisiaj żyjemy w świecie wielu informacji i wielu wynalazków, które ułatwiają nam życie. W ten sposób zaoszczędzamy czas. Pytanie: na co? Niegdyś list wędrował tygodniami, może miesiącami do adresata. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »