Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na listopad 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 31.10.2020

 
 
 
 
 

Szósta rano, czyli pobudka biznesmena
Znacie ten kawał? Jest szósta rano… Biznesmen leży w łóżku z żoną i słyszy, że pęka szyba w przedpokoju. Biznesmen mówi: Boże… żeby to byli tylko złodzieje…

Wszyscy się zastanawiają, o co chodziło z dzisiejszym aresztowaniem mecenasa Giertycha? W przeddzień straszliwie mocnego półkrzyża na nowiu, gdzie nów w Wadze wchodzi w ostrą kwadraturę ze stellum w znaku Koziorożca – Jowisza, Saturna i Plutona i w opozycji z Marsem w retro i Eris w Baranie. 

W przeddzień rozprawy sądowej dotyczącej sprawy szefa Getinu Leszka Czarneckiego, który ujawnił aferę z szefem KNF, który proponował w imieniu szefa NBP (człowieka Prawa i Sprawiedliwości Adama Glapińskiego) czterdziestomilionową łapówkę za uratowanie jego koncernu. Tego samego mecenasa Giertycha, który był pełnomocnikiem Gerarda Birgfellnera – tego od dwóch wież Jarosława Kaczyńskiego, tego samego mecenasa, który był pełnomocnikiem byłego premiera Donalda Tuska. Chyba wystarczy, by nie móc się czuć spokojnym idąc spać.

Wygląda na to, że sprawa aresztowania Giertycha to jakaś historia rodem z rozliczeń w mafii, wojny między zwolennikami Trockiego i Stalina po Rewolucji Październikowej, jak noc długich noży, gdy podporządkowana Hitlerowi SS dokonała masowych aresztowań i mordów konkurującej z nią SA pod wodzą Ernsta Röhma. 

Mecenas Gietych – trzeba mu oddać honor – zgodnie ze naturą swego Słońca w z Rybach, podjął się straceńczej misji walki z układem, który powstał po wyborach roku 2015. Giertych jako szef Ligi Polskich Rodzin, prawicowej partii, był koalicjantem Prawa i Sprawiedliwości w latach 2005-2007 i na własnej skórze poznał uroki bycia przystawką prezesa Kaczyńskiego. Ziobro miał on wyraźny motyw by się odegrać na Giertychu po tym, jak wyśmiał on ziobrowego sędziego-przebierańca w Izbie Dyscyplinarnej, a mściwość Ziobry i jego kumpli jest doskonale znana.

Zwróćmy uwagę, że zaraz po aresztowaniu Giertycha wszystkie oczy skierowały się w stronę nie Zbigniewa Ziobro, który tak naprawdę podjął decyzję o aresztowaniu Giertycha, ale wicepremiera do spraw bezpieczeństwa – Jarosława Kaczyńskiego (któremu Uran wędruje przez ascendent), jako głównego odpowiedzialnego za całe zamieszanie. Przecież to właśnie wokół spraw powiązanych z Prawem i Sprawiedliwością, Kaczyńskim, spółką Srebrna, prezesem NBP Glapińskim kręcą się sprawy reprezentowane procesowo przez Giertycha.

Nie. To nie Jarosław Kaczyński odpowiada za aresztowanie Giertycha. To sprytna robota Ziobry. Kaczyński mógł nie zdawać sobie sprawy z tego, że Ziobro go wpycha na odstrzał, bo raczej jest mało prawdopodobne, by to była wyłącznie samodzielna decyzja Ziobry.

Aresztowanie Giertycha uderza w Kaczyńskiego i jego sukcesora Mateusza Morawieckiego. Całe odium oburzenia, medialna wrzawa i odpowiedzialność nie dotknie Ziobry, lecz przełożonego – czyli Morawieckiego, a także wicepremiera d.s. bezpieczeństwa. Przecież Morawiecki i Kaczyński nie będą krytykować tej decyzji, bo by się skompromitowali. W końcu to oni apelują o oczyszczenie państwa z aferzystów i złodziei.

Ziobro wybrał doskonały moment. Zasugerował Kaczyńskiemu temat zastępczy w momencie eksplozji epidemii covid-19 służący odwróceniu uwagi od kłopotów rządu. Wyczuł, że Kaczyński słabnie po samobójczej politycznie decyzji o ustawie antyfuterkowej, po protestach rolników, złości lekarzy, górników i ludzi biznesu i wpuścił Kaczyńskiego na minę.

Aresztowanie Giertycha, to także neutralizacja Leszka Czarneckiego, który ma mocne taśmy na ludzi z Prawa i Sprawiedliwości, a nawet na samego Kaczyńskiego. Sam prezes PiS nie jest taki głupi, by w tak prymitywny sposób neutralizować kogoś, kto jest potencjalnym zagrożeniem dla niego i jego układu. Ziobro czyniąc mu przysługę, jednocześnie wysyła Kaczyńskiemu sygnał – mamy na ciebie i twoich ludzi papiery.

Jeśli kiedyś poznamy godzinę urodzenia Zbigniewa Ziobry i Romana Giertycha, kiedy zrobimy im horoskopy, być może nam się cała historia lepiej rozświetli i wyjaśni.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Medytacje Buddyjskie - dr Bhante Henepola Gunaratana

Nie jest ważne czy stawiasz pierwsze kroki w medytacji, czy już jesteś zaawansowany w tej sztuce, ta książka z pewnością odkryje przed Tobą wiele tajemnic. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »