Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na listopad 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 31.10.2020

 
 
 
 
 

Kraj

Horoskop rządu Morawieckiego – epizod trzeci
Doprawdy trzeba wyjątkowego kunsztu, by zafundować sobie horoskop rządu z Uranem na Imum Coeli (poczucie bezpieczeństwa i stabilizacja). Jeśli jest jakaś planeta, która symbolizuje wstrząs, katastrofę, bunt, rewolucję, dramatyczną zmianę i przełom, to Uran jest tą planetą, która to uosabia najbardziej. 

Ale jeśli szukamy w horoskopie punktu, które uosabia poszukiwanie spokoju, bezpieczeństwa, stabilizacji, przewidywalności i równowagi, to właśnie Imum Coeli jest właśnie tym miejscem. Nie trzeba zatem tłumaczyć, jak bardzo nieadekwatną pozycję zajmuje Uran w tym horoskopie.

Połączmy zatem wybuchową, wstrząsową naturę Urana z uosobieniem stabilizacji i bezpieczeństwa, jakim jest IC, no i mamy przepis na katastrofę.

W tym horoskopie (trzecim horoskopie rządu Morawieckiego) nic nie działa, jak trzeba. Mamy bardzo słaby żywioł ognia – zaledwie jeden punkt, co sprawia, że energii, entuzjazmu, odporności na przeciwności i kryzysy nie ma tu niemal w ogóle. 

Mars w zasadzie jest w dobrej pozycji, bo we władztwie – w Baranie, ale jego retrogradacja zabiera mu całą moc, więc ujawniać będzie destrukcyjną, szarpiącą, wstrząsową naturę. Mars rezyduje w III domu, ma fatalne kwadratury z Jowiszem, Saturnem i Plutonem, czyli ze stellum, które przyniosło katastrofę covid-19, więc będziemy świadkami medialnych wojen, sporów, plotek, intryg, podjazdów i bezwzględnej rywalizacji na łonie koalicji.

Jeszcze gorzej wygląda pozycja Wenus – dyspozytora Słońca horoskopu. Wenus jest w tragicznej pozycji. Jest w upadku w Pannie i na wygnaniu w VIII domu. Ratują ją trygony z Uranem i ascendentem, ale z drugiej strony kwadratura z Merkurym psuje jej medialną siłę. 

Ta katastrofalna pozycja Wenus jest zapowiedzią ideologicznych wojen na polu obyczajowym i społecznym. Wygląda na to, że rządząca partia postanowiła rozpętać batalię z ideologią LGBT, genderowym diabłem, aborcją i prawami kobiet wzmacniając tym sposobem lewicę, skupiając na sobie uwagę unijnych instytucji związanych z prawami człowieka.

Szokujące cytaty z ministra oświaty i nauki Przemysława Czarnka, którego poglądy sytuują nas gdzieś w okolicach Iranu i Arabii Saudyjskiej, są sygnałem na to, że rządząca partia podjęła ideologiczną licytację z radykalną prawicą z okolic Konfederacji wystawiając zagończyka na pozycję ministra edukacji.

Nie mniej tragicznie wygląda obecność koziorożcowego stellum w I domu wraz z ascendentem w znaku Koziorożca. Paskudna kwadratura malefików – Marsa i Saturna (władcy horoskopu) nic dobrego dla wizerunku rządu nie zapowiada.

Mocna i skuteczna będzie jedynie w tym rządzie propaganda. Merkury na MC, w Skorpionie, sprawia, że władza będzie się dwoiła i troiła w tworzeniu PR-owych osiągnięć i sukcesów. No, ale tu znów mamy niemiłą niespodziankę. Naprzeciw Merkurego znajduje się burzliwy i wstrząsowy Uran, co sprawi, że rządowa propaganda runie w gruzy, gdy zderzy się z realiami i rzeczywistością. Taka pozycja Merkurego sugeruje, że polityczni dziennikarze oraz media społecznościowe będą mieć używanie, aż miło.

Jakie płyną wnioski z analizy tegoż horoskopu? Trzecia edycja rządu Morawieckiego prawdopodobnie będzie najbardziej kruchą, niestabilną, słabą wersją rządu Morawieckiego.

Scena zaprzysiężenia, w której Jarosław Kaczyński opuszcza chwilę, w której rząd się ustawia do wspólnej fotografii, jest symptomatyczna. Pozbawia nas to złudzeń, że tenże rząd będzie miał spokojną i stabilną przyszłość.

Uran, który znajduje się na IC, jest również w retrogradacji, więc cofając się, wróci na IC w okolicach kwietnia 2021. I to właśnie wiosną dojdzie do jakichś wstrząsów i zawirowań, które obecny układ polityczny wywalą w kosmos. Nie oznacza to jednak wcześniejszych wyborów. Tychże prawdopodobnie nie będzie. Nie chcą ich zarówno członkowie prawicowej koalicji. Nie chce ich także opozycja.

Wygląda zatem na to, że po nieuchronnej katastrofie świeżo zaprzysiężonego rządu czeka nas jakiś nowy rząd mniejszościowy, który z różnymi perturbacjami doczołga się do wyborów parlamentarnych w roku 2023. 

Czy jednak istnieje prawdopodobieństwo wcześniejszych wyborów? Tak – ale byłyby one związane z jakąś potężną katastrofą, która musiałaby zmieść rządzącą koalicję. Coś takiego zdarzyło się właśnie w roku 2007, gdy wojny z koalicjantami (Liga Polskich Rodzin i Samoobrona) rozbiły w pył rządy Kaczyńskiego.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Oczyszczanie nerek. Prosty bezpieczny i skuteczny sposób detoksykacji organizmu.

Dzięki tej książce zrozumiesz, jak ważne dla stanu naszego zdrowia są nerki. Nauczysz się rozpoznawać stopień zanieczyszczenia toksynami zarówno tego organu, jak i całego organizmu... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »