Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na listopad 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 31.10.2020

 
 
 
 
 

Astrologiczny przegląd
Saturn na descendencie horoskopu referendum brexitowego, Uran w kwadraturze do Marsa horoskopu koronacji Wilhelma Zdobywcy (Anglia), dyrekcyjny Uran na Marsie w horoskopie Zjednoczonego Królestwa sygnalizują znaczący wzrost niezadowolenia społecznego Brytyjczyków dotyczący sposobu, w jaki rząd radzi sobie z kryzysem na Wyspach. Wielka Brytania zacznie popadać w coraz większy chaos i kryzys w przededniu wyjścia z Unii Europejskiej. 

Saturn na MC horoskopu Finlandii znów zwróci uwagę mediów na sposób, w jaki Skandynawowie radzą sobie z pandemią. 

Kolejna koniunkcja Plutona i Jowisza przez Słońce niepodległości Grecji z 1822 roku są zapowiedzią głębokiej przemiany mentalnej i kulturowej społeczności, która przez setki lat żyła pod jarzmem zależności od okupanta (Turcja) – historia, która może być też ciekawą analogią również dla Polaków.

Uran na descendencie horoskopu Litwy jest zapowiedzią niebezpiecznych gier, jakie zacznie uprawiać Rosja na swojej zachodniej flance. 

Dyrekcyjny Pluton na MC horoskopu prezydenta Francji Macrona stawia go w heroicznej roli obrońcy laickiej państwowości wobec agresji islamskiego fanatyzmu, serii mordów i zamachów terrorystycznych.

Po latach niemocy, ospałości i bezsilności – kompromitujących brukselską biurokrację – Komisja Europejska zabierze się za niszczących jej spoistość populistów. Koniunkcja Jowisza z Marsem traktatu z Maastricht oraz opozycja Urana do Słońca horoskopu UE jest zapowiedzią przyspieszenia działania unijnych urzędników wobec jawnej drwiny niszczących europejską wspólnotę polityków z Polski i Węgier. W tych ostatnich Uran wędruje przez descendent, więc węgierski reżym zacznie się chwiać na skutek fal politycznych zmian, które dopłyną na Równinę Panońską.

Pluton na północnym węźle prezydenta Turcji Erdogana zapowiada mocne zderzenie się tureckiego dyktatora z ekonomicznym i pandemicznym kryzysem. 

Eksplozję muzułmańskiego ekstremizmu zapowiada Uran na MC horoskopu niepodległości Iraku z 1958 roku, Jowisz na ascendencie hidżry (ucieczka Mahometa), Pluton w opozycji z Księżycem i w kwadraturze z Marsem horoskopu Syrii oraz opozycja Saturna z Księżycem horoskopu Pakistanu.

Na kompletnie zapomnianej przez świat Kubie dojdzie do rozruchów i buntów, na co wskazuje progresywny nów Księżyca oraz opozycja Saturna do Marsa horoskopu rewolucji kubańskiej.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Duch dżungli. Wspomnienia z dzikiej Wenezueli.

Duch dżungli to zaproszenie do wzięcia udziału w fascynującej wyprawie Justyny Romanowskiej do wenezuelskiej dżungli. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »