Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na sierpień 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.08.2020

 
 
 
 
 

Kraj w sierpniu
Po szóstym z rzędu wyborczym zwycięstwie rządząca formacja stabilizując swoją pozycję zmierza w kierunku konsolidacji władzy, przejmowania kolejnych niezależnych od niej sfer i stref. Proces ten wyhamuje ze względu na konieczność skupienia się na problemach ekonomicznych i zdrowotnych wynikających z nasilającej się II fali epidemii covid-19. 

Wszystkie drogi prowadzą do centralnego decydenta rządzącej formacji – prezesa Prawa i Sprawiedliwości. W horoskopie Kaczyńskiego progresywny Księżyc wkracza w znak Skorpiona, czyli w znak upadku dla tej planety. Będzie mieć to dla Kaczyńskiego dwojakie konsekwencje. Upadek Księżyca to zła dla niego wiadomość, gdyż pogarsza to stan psychiki, nastroju i zdrowia utrudniając skuteczne osiąganie celów. Jednak progresja Księżyca może również radykalizować zachowania, nasilając skłonności paranoiczne, wrogość, nieufność i nienawiść. 

Nie jest więc wykluczone, że Kaczyński zapowie mocne dokręcanie śruby i dalszy marsz w kierunku przejmowania kolejnych niezależnych od PiS obszarów władzy. Dojdzie do tego kwadratura Plutona do Wenus w horoskopie kongresu założycielskiego Prawa i Sprawiedliwości, co sprawia, że w rządzącej formacji pojawiają się fundamentalistyczne tendencje kierujące się przeciw prawom osób LGBT, zapowiadające wypowiedzenie konwencji stambulskiej, która jest deklaracją walki z przemocą wobec kobiet.

Ważnym pytaniem jest również, jak przebiegnie II kadencja prezydenta Andrzeja Dudy. Politolodzy sugerują dwa różne kierunki, w których może pójść prezydentura Dudy. Pierwszy zakłada, że Andrzej Duda zapragnie przejść do historii i zacznie się stawiać Kaczyńskiemu, gdyż Duda nie ma nic do stracenia i może jednoczyć wokół siebie nurt bardziej pragmatycznie nastawionych przedstawicieli zjednoczonej prawicy. 

Druga hipoteza zakłada, że Duda zasadniczo nie zmieni swojego nastawienia do popierającej go formacji, a ponowne powołanie Jacka Kurskiego na prezesa TVP jest wyraźnym znakiem, który ma wybić z głowy Dudzie jakiekolwiek zapędy do samodzielności i buntu. 

W jego urodzeniowym horoskopie przez najbliższe dwa lata niewiele się będzie działo, co może być zapowiedzią, że Duda rzeczywiście będzie spolegliwy wobec Kaczyńskiego i się mu nie postawi.

Kluczowy będzie jednak horoskop jego zaprzysiężenia na II kadencję, co nastąpi 6 sierpnia. Dopiero we wrześniowej prognozie będzie można się pokusić na bardziej precyzyjną prognozę jego prezydentury.

Po przegranych przez opozycję wyborach prezydenckich pod znakiem zapytania stanie pozycja przewodniczącego największej partii opozycyjnej Platformy Obywatelskiej – Borysa Budki. W jego horoskopie Pluton znajdzie się w opozycji do Marsa, co oznacza krytyczny moment jego przywództwa w partii. Być może właśnie teraz dojrzeje koncepcja związana z przyszłością opozycji liberalnej. 

5 września będzie mieć miejsce kongres założycielski ruchu społecznego pod nazwą „Nowa Solidarność”, który ma zjednoczyć zatomizowane ruchy społeczne na opozycji. Procesowi temu ma patronować Rafał Trzaskowski, któremu po raz drugi Saturn będzie wędrować przez Słońce, co zwykle w astrologii symbolizuje ciężką pracę i wysiłek. By prezydent Warszawy mógł utrzymać zgromadzoną energię poparcia, którą uzyskał w wyborach prezydenckich, musi mocno docisnąć pedał gazu, by para nie poszła w gwizdek, a entuzjazm na opozycji nie rozwiał się i nie opadł.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Diagnostyka karmy - część 11!

Kolejna część Diagnostyki karmy już w sklepach! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »