Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na lipiec 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.07.2020

 
 
 
 
 
Astrologiczny przegląd
Uran w koniunkcji z Księżycem EWG jest zapowiedzią nowej fali problemów, z którymi będzie się musiała zmierzyć Unia Europejska. Nienaruszalna – wydawałoby się – pozycja premiera Węgier Orbana ulegnie poważnemu nadwątleniu. W horoskopie niepodległości Węgier z 1918 roku Saturn wędruje przez ascendent, zaś dyrekcyjny Neptun w horoskopie Orbana przechodzi przez IC. Kryzys ekonomiczny mocno tam zapuka i rozpocznie proces podważania pozycji węgierskiego autokraty. 
 
Piekielnie ważne rzeczy dzieją się w Arabii Saudyjskiej. To zbudowane na ropie naftowej bajeczne królestwo opływające w bogactwo zaczyna dryf w kierunku nadchodzącego upadku. Pluton po raz kolejny wędrować będzie przez Słońce horoskopu królestwa. Arabię jako głównego sojusznika USA w regionie czeka czas zamętu, buntów, pałacowego zamachu. 
 
Nie mniej spektakularne rzeczy będą się działy w Iranie. W horoskopie Republiki Islamskiej Uran wędruje przez Medium Coeli. Być może wybuchnie tam dojrzewający od dawna bunt lub rewolucja. 
 
Opozycja Urana do Księżyca horoskopu Kuby oraz dyrekcja Urana przez ascendent wprowadzenia komunizmu na Kubie sprawiają, że ta kolejna autokratyczna dyktatura zachwieje się w posadach. 
 
W horoskopie bitcoina progresywny Księżyc wkracza na Saturna, co być może zapowiada bolesną korektę na ryzykownych walorach, instrumentach pochodnych i walutach. To, że rozlewającym się kryzysie giełdy odbiły się niemal do poziomu sprzed covid-19 jest nie mniej niepokojące, niż marcowe spadki, a interwencje banków centralnych napompowały rynki pustym pieniądzem, co się dla światowej gospodarki skończy tragicznie.  
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak tworzyć Afirmacje trafne do swoich potrzeb?

Od dawna jest już wiadome, że wszystko, co pragniesz, możesz sobie sam wykreować. Należy zainwestować trochę czasu i włożyć nieco wysiłku, a nowa rzeczywistość sama do Ciebie dąży. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »