Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na lipiec 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.07.2020

 
 
 
 
 
Niepokojące rzeczy dzieją się również w USA, gdzie doszło do potężnych wstrząsów po śmierci czarnoskórego George Floyda, który został zabity przez policjanta. Stany szykują się również do jesiennych wyborów prezydenckich, a z Donaldem Trumpem zaczynają się dziać dziwne rzeczy. 
 
21 sierpnia 2017 roku miało miejsce całkowite zaćmienie Słońca dokładnie na jego ascendencie. Pomijając kontrowersyjność jego osoby, specyficzną osobowość i zachowania, zaćmienie to wyznaczyło niepomyślny, groźny i destrukcyjny trend w jego życiu. Jego polityka naznaczona tryumfami i błyskotliwymi zwrotami, zaczyna przynosić coraz gorsze żniwo. 
 
Stany Zjednoczone pogrążają się w kryzysie ekonomicznym i politycznym. Dziesięcioprocentowa przewaga słabego Joe Bidena może się oczywiście zredukować do jesieni, ale wygląda na to, że Trumpa czekają nieliche problemy. I nie chodzi tu wyłącznie o kwestie polityczne, ale również zdrowotne. 
 
Coraz dziwaczniejsze zachowania Trumpa, reakcje, słowa, emocjonalne wybuchy, agresja mogą być przejawem poważnych problemów zdrowotnych – mianowicie demencji. Jego ojciec zmarł na Alzheimera, starszy brat zmarł z powodu alkoholizmu, brat Robert znajduje się szpitalu neurologicznym na oddziale opiekuńczym. 
 
Możliwe, że zaćmienie z 2017 roku zaczyna przynosić mu ciężkie żniwa dopiero teraz i wpłynie na wynik jesiennych wyborów. Dodatkowo w horoskopie prezydentury Trumpa Saturn wędruje przez Słońce zaprzysiężenia, więc doszedł do tego kryzys i skandalizująca książka byłego doradcy d.s. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona, która pokazuje postać Trumpa w fatalnym świetle. A gdy dodamy do tego zapowiedź czołowych członków Partii Republikańskiej, że nie zagłosują na Trumpa, jego sytuacja – i generalnie całych Stanów Zjednoczonych nie jest wesoła. 
 
Kraj, który był oazą wolności, demokracji i obrońcą wolnego świata zaczyna kierować się na mętne wody, co zapowiadała opozycja Plutona do Słońca Niepodległości z lat 2014-2015.
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Horoskopy Ezoter ? nowa aplikacja na Twój telefon!

W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem, każdy z nas chce poznać swoją przyszłość. Aplikacja mobilna Horoskopy Ezoter została.... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »