Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na lipiec 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.07.2020

 
 
 
 
 
A jak wyglądają horoskopy kandydatów? W horoskopie Andrzeja Dudy nie ma jakichś mocnych, przełomowych wydarzeń. Jego pozycję wspierają jedynie trygony tranzytującego Jowisza i Plutona do Słońca. To pomyślne, wspierające, stabilizujące tranzyty dające komfort i względnie optymistyczną przyszłość. 
 

 
Jednak może być to groźne, gdyż usypia, uspakaja, zniechęca do walki. Stąd odmowa uczestnictwa w telewizyjnej debacie, gdyż sztabowcy Dudy zakładają, że to się nie opłaca Dudzie i że na debacie może jedynie stracić, co zresztą jest prawdą. Jednak odmowa uczestnictwa w telewizyjnej debacie w każdym normalnym, demokratycznym kraju byłaby politycznym samobójstwem i dowodem tchórzostwa.
 
Całkiem inaczej jest w przypadku Rafała Trzaskowskiego, który jest pod wpływem bojowych, twardych, mobilizujących układów. Jego urodzeniowe Słońce jest w swoistych kleszczach znajdując się w tzw. midpunkcie (pomiędzy) koniunkcją Jowisza z Plutonem w Koziorożcu a Saturnem (Wodnik/Koziorożec). Dodatkowo Uran tworzy ostrą kwadraturę z jego urodzeniowym Księżycem. 


 
Trzaskowski ma dużo silniejszą stymulację, ale też zdecydowanie niższy komfort, dużo wyższy poziom napięcia i dźwigany przez niego ciężar. 
 
Ciekawie wyglądają solariusze obu kandydatów. W solariuszu Andrzeja Dudy silnie obsadzona jest jego góra. Słońce jest wprawdzie w upadającym IX domu, ale blisko MC. To mocno eksponujące ustawienie Słońca. 
 
 
Mamy jeszcze Merkurego i Wenus w domu X, więc całkiem nieźle. Pewną słabością jest brak żywiołu ognia i koniunkcja Księżyca z Neptunem, czyli kolejne „usypiające” układy (jak w horoskopie wyborów).
 
W solariuszu Trzaskowskiego Słońce jest również w upadającym – w XII domu, ale blisko ascendentu, czyli to dość podobna sytuacja, jak w solariuszu Dudy. Jednak na samym ascendencie (Wodnik) mamy Merkurego w zerowej koniunkcji, więc daje mu to szansę na medialny sukces i niemal skazuje go na zwycięstwo w debacie telewizyjnej. Nieźle też wygląda sytuacja w domu X (Mars w Strzelcu). Korzystnie wygląda także koniunkcja Księżyca z Punktem Szczęścia. 
 
 
W pojedynku solariuszy niewielka przewaga jest zatem po stronie Trzaskowskiego.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ogarnij duszę

Od pewnego czasu jest swoista moda na pracę z własną duszą. Wiele osób odkrywa ją na powrót. Po latach realizacji narzuconych im przez zewnętrzny świat i panujący w nim system pracy, życia i przejawiania się, postanowili, czując niedosyt lub zagubienie, że odszukają swoją prawdziwą naturę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »