Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na lipiec 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.07.2020

 
 
 
 
 
No i w tym momencie wkracza astrologia z jej technikami. Oczywiście można te wybory analizować na dziesiątki sposobów, gdyż astrologia przez stulecia obrosła masą różnych metod interpretacyjnych, dlatego to zawsze będzie pewnego rodzaju sztuka połączona z intuicyjnym wglądem.
 
 
Punktem wyjścia jest horoskop II tury wyborów – 12 lipca, godzina 7.00. Bardziej uważni czytelnicy zwrócą uwagę na to, że horoskop ten jest dość podobny do kosmogramu I tury wyborów, bo co przez 2 tygodnie może się zmienić na niebie? Zmienia się niewiele, ale są to zmiany dosyć ciekawe. Poza tym horoskop I tury dotyczył dużo szerszego grona kandydatów, bo po stronie „opozycji” mieliśmy dziesięciu kandydatów, a w II turze sytuacja jest prostsza i jest walka jeden na jeden. 
 
Lewa strona horoskopu (zwłaszcza ascendent) reprezentuje podmiot dominujący (gospodarza, władcę, zarządcę) – generalnie punkt odniesienia, a więc w oczywisty sposób kojarzy się nam z dążącym do reelekcji prezydentem Andrzejem Dudą.
 
Ascendent znajduje się w znaku Lwa. I dom jest pusty. Władca – Słońce – znajduje się w XII domu, który w astrologii symbolizuje lęki, ukrytych wrogów, izolację, samotność, deprywację, alienację, emocjonalną chaotyczność, odosobnienie i wykluczenie. 
 
Słońce jest w opozycji z Jowiszem i Plutonem oraz w trygonie z Neptunem. Powiedzmy szczerze – dom XII do szczęśliwych nie należy. To tzw. dom upadający, symbolizujący poniewierkę, cierpienie, rozdarcie. 
 
Ale zaraz, zaraz… Przecież w dokładnie tej samej pozycji było Słońce w I turze, którą reprezentujący władzę Andrzej Duda wysoko wygrał! Czy aby zatem jest to tak nieszczęśliwe miejsce? W poprzedzających wybory tygodniach obóz władzy zaczął podejmować szereg nerwowych, emocjonalnych decyzji, czując, że pozycja prezydenta Dudy i stojącego za nim obozu nie jest mocna. W Prawie i Sprawiedliwości pojawił się autentyczny lęk przed utratą władzy, stąd agresywna, ostra, polaryzująca kampania skierowana przeciwko LGBT. 
 
W I turze Księżyc znajdował się w umiarkowanej Wadze, ale w opozycji do Marsa, Słońce zaś miało niegroźną kwadraturę ze Słońcem, słabą separacyjną, siedmiostopniową kwadraturę z Marsem i Medium Coeli, niezłą koniunkcję z Merkurym i niezły sekstyl z Uranem. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii.

Autorka prezentuje opracowaną przez siebie metodę pracy nad emocjami i wynikające z niej możliwości rozwoju. Wyjaśnia wpływ czakr na poszczególne narządy oraz podaje przykłady wydarzeń, które mogły zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »