Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na lipiec 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.07.2020

 
 
 
 
 
 
Ten rok jest niemalże przesycony szalenie ważnymi wydarzeniami astrologicznymi. W styczniu doszło do koniunkcji Saturna z Plutonem w Koziorożcu oraz do kwadratury Saturna i Plutona z Eris. W marcu utworzyło się najściślejsze stellum w Koziorożcu z Marsem, Jowiszem, Saturnem i Plutonem. W kwietniu Jowisz spotkał się z Plutonem. W czerwcu doszło do kolejnej koniunkcji Jowisza z Plutonem i Plutona z Eris – wszystko na dwóch zaćmieniach. W listopadzie będzie mieć miejsce trzecia koniunkcja Jowisza z Saturnem i trzecia kwadratura Plutona z Eris, które się jeszcze powtórzą dwukrotnie w roku 2021. 
 
Trudno sobie wyobrazić, by po serii tak wstrząsowych, radykalnych, wybuchowych, ekstremalnych układów populistyczne autokracje się umocniły i ustabilizowały, w tym oczywiście polska autokracja. Oczywiście to nie oznacza, że zrealizuje się scenariusz jak z roku 1989, gdy doszło do pokojowej, opartej na porozumieniu i kompromisie rewolucji. Stary system nie odda władzy łatwo, a nowy (opozycyjny) nie będzie brał jeńców, bo doszło do zbyt dużej polaryzacji i konfliktu. 
 
Kluczem do zmiany będą kwestie ekonomiczne, bo tak też było w powojennych dziejach Polski. Wszystkie polityczne przełomy po 1945 roku miały w tle czynnik ekonomiczny. To stara i dobrze znana zasada, że ludzie zaczynają myśleć o wolności, gdy zaczyna brakować w sklepie kiełbasy. 
 
Tak było w 1956 roku, gdyż poznański czerwiec i masakra robotników miała przyczyny ekonomiczne. Kolejny kryzys ekonomiczny zmasakrował gdańskich stoczniowców i doprowadził do upadku Gomułki. Zamieszki w Radomiu i Ursusie w 1976 roku oraz kryzys końca lat 70-tych doprowadził do powstania „Solidarności”. Komunizm w Polsce upadł również z powodów ekonomicznych i niewydolności systemu w 1989 roku. Tak samo będzie w najbliższych dwóch latach, bez względu na to, kto wygra wybory prezydenckie.
 
Klęska Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich – o której już wspominałem – to konsekwencja kwadratury Plutona do jego Słońca. 
 
Niepokojąco wygląda pozycja Borysa Budki. Koniunkcja Neptuna przez jego Słońce może wieszczyć porażkę Trzaskowskiego w wyborach i rezygnację Budki ze stanowiska przewodniczącego PO. 
 
Źle wygląda sytuacja również u Jarosława Kaczyńskiego, którego po koniunkcji Urana z ascendentem czeka koniunkcja Neptuna z Księżycem mocno osłabiając go psychicznie i kondycyjnie, a w sierpniu progresywny Księżyc wkracza mu w znak upadku – w Skorpiona. Czas Kaczyńskiego definitywnie przemija. A wraz z nim zbudowanego przez niego systemu, partii i politycznej narracji, jaką uprawia od trzydziestu lat, gdy rozpętał rękami Wałęsy tzw. „wojnę na górze”.
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Spokój jest rozwiązaniem

Oto książka, dzięki której poszerzysz perspektywy i skutecznie przezwyciężysz trudności życiowe. Przedstawiono w niej strategie, za pomocą których wielcy myśliciele, mistrzowie medytacji i specjaliści od rozwiązywania problemów od stuleci rozwijają swoją uważność. Poznaj pojęcia, przykłady i opisane krok po kroku ćwiczenia i nawiąż kontakt ze swoim szerszym umysłem wewnętrznym. Skorzystaj z jego transformującej mocy! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »