Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na lipiec 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 02.07.2020

 
 
 
 
 
Kraj
Wybory prezydenckie są bardzo ważne. Co do tego nie ma większych sporów wśród analityków i prognostów. Publicystycznie sytuacja jest wyjątkowo dramaturgiczna, na zasadzie – wóz albo przewóz. W myśl tej zasady wygrana Rafała Trzaskowskiego przyniesie wielki przełom polityczny, powrót demokracji i szybki upadek Prawa i Sprawiedliwości. 
 
Analogicznie – reelekcja Andrzeja Dudy sprawić ma, że „dobra zmiana” utrzyma się na długie lata, demokracja zamieni się w autorytaryzm, a może kiedyś i w dyktaturę, opozycja zostanie zmarginalizowana, niezależne media zostaną podporządkowane władzy, a ostatnie bastiony wolności – samorządy, nauka i kultura utracą swoją autonomię. Podobnie biznes podporządkuje się władzy, tak jak ma to miejsce w Rosji i na Węgrzech, gdzie tamtejsze władze stworzyły swoją oligarchię na wzór mafijnych organizacji. 
 
Oczywiście oba warianty są możliwe – błyskotliwy upadek rządów Jarosława Kaczyńskiego po przegranej Dudy, jak i konsolidacja i utwardzenie się władzy, autorytarne dokręcenie śruby i ostateczny kres demokracji w Polsce. 
 
Sytuacja pójdzie jednak w innym kierunku a ewentualna przegrana Andrzeja Dudy i wygrana Rafała Trzaskowskiego nie ma wcale aż takiego dużego znaczenia. Nie tylko personalne procesy są tu decydujące. Są bowiem sygnały zwiastujące nadciągający kres obecnego systemu. 
 
Wydarzenia tego roku są zbyt mocne, zbyt ważne, zbyt głębokie, by wszystko pozostało tak, jak wcześniej, by przetrwał system „dobrej zmiany”. Już Wojtek Jóźwiak rozwijając myśl znanego astrologa politycznego Richarda Tarnasa w jego książce „Cosmos and psyche” dokonał głębokiej i precyzyjnej analizy cykli koniunkcji planet społecznych i pokoleniowych wykazując cykliczność pewnych procesów społecznych i politycznych. Niemal zawsze, gdy do nich dochodziło, następowała gruntowna przebudowa różnych systemów politycznych, społecznych, ekonomicznych i militarnych. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Walentynki to Święto Zakochanych

Każdego roku, dnia 14 lutego, w dniu Świętego Walentego obchodzone jest Święto Zakochanych. W tym dniu, by uczcić to święto, zakochani obdarowują się "walentynkami". Do tych prezentów należą przede wszystkim walentynkowe wierszyki, wiersze lub wyznania miłosne, niekiedy laurki i inne słodkie prezenty. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »