Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na kwiecień 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 03.04.2020

 
 
 
 
 
Gdy się więc ma siedemdziesiąt lat Uran nie zapowiada młodzieńczego buntu, lecz twardy zwrot w kierunku szaleństwa, ekstremizmu, radykalizmu i fundamentalizmu. A zatem albo wybory te Kaczyński (jego nominat Duda) te wybory przegra, albo Kaczyński wprowadzi regularną dyktaturę, a casus węgierski, gdzie premier Orban właściwie stał się autokratą i rządzi za pomocą dekretów, Kaczyńskiego do takich działań zachęca. Trzecie wyjście to, że Uran zmiecie Kaczyńskiego od strony zdrowotnej i kondycyjnej, odsuwając go na karty historii. Tak, czy inaczej, nie będzie to dla niego kolejny rok umacniania swojej władzy, panowania i trzymania wszystkiego pod kontrolą. "Coś" mu mocno te szyki politycznych intryg pomiesza. 
 
Kaczyński - jak każdy rasowy psychopata - traktuje ludzi instrumentalnie, manipuluje nimi, wykorzystuje ich do swoich wyrachowanych celów. Dlatego Kaczyński za wszelką cenę chce wygrać wybory prezydenckie, nie licząc się ani z ewentualnymi ofiarami wirusa, ani z brakiem legitymacji wyborczej, miażdżącymi opiniami konstytucjonalistów, ani reakcją Brukseli. Psychopaci są błyskotliwi, ponadprzeciętnie inteligentni, są mistrzami gier, strategii, potrafią wzbudzać podziw, uwielbienie, fanatyczne wręcz oddanie swoich wyznawców i zwolenników. Psychopaci są jednocześnie niebywale okrutni, bezlitośni, mściwi. Zostawiają po sobie ruiny i zgliszcza - w związkach, w rodzinach, w przedsiębiorstwach i w państwie - jako przywódcy i liderzy - również. Karty historii są wypełnione postaciami psychopatów, którzy traktując ludzi instrumentalnie, a tak naprawdę z pogardą i brakiem jakiejkolwiek empatii, dążą po trupach do celu.
Wygląda na to, że Kaczyński zamierza iść drogą Putina i Erdogana. Niektórzy mogą to nazwać zamachem stanu, albo czymś podobnym. Trybunał Konstytucyjny dwukrotnie wypowiadał się w kwestii zakazu zmiany kodeksu wyborczego na pół roku przed wyborami. Kaczyński za wszelką cenę chce przeprowadzić wybory w maju. W sumie nie jest to dziwne. To jedyna szansa, by utrzymali (na pewien czas) władzę. Każdy inny termin wyborów, niż majowy, to pewna przegrana dla PiS i Dudy. Za kilka miesięcy będziemy mieli w Polsce ekonomiczny armagedon w stylu greckim z roku 2010. Nie ma takiego rządu i władzy, która by taki kryzys przetrwała, przynajmniej w miarę demokratycznych państwach. Tylko dzięki rosyjskiemu i kubańskiemu parasolowi udaje się to Maduro w Wenezueli, którego reżym jest utrzymywany właśnie przez Moskwę. Być może Chiny wyczują w tym okazję, by wspierać i nasze europejskie autokratyczne rządy (Węgry, Chiny, Białoruś) tworząc coś w rodzaju zamordystycznej międzynarodówki, więc i zechcą pomóc Polsce. 
 
Wyborów w maju jednak raczej nie będzie. Jarosław Kaczyński to dobrze wie, ale nie chce się wycofać, gdyż osłabiłoby to jego pozycję. Poczeka do 30 kwietnia, gdyż wprowadzenie stanu wyjątkowego zablokowałoby zmiany w urzędach centralnych, a Kaczyński za wszelką cenę chce odbić Sąd Najwyższy powołując na tę pozycję swojego człowieka. Gdy to uczyni, każe ogłosić stan wyjątkowy. Jednak jesienne wybory to niemal pewna przegrana Andrzeja Dudy, więc nie jest wykluczone, że gry z wyborami, w postaci przedłużania stanu wyjątkowego będą trwały dalej. Daje to Prawu i Sprawiedliwości legalną, ale dyktatorską władzę, co przypomina sytuację w Polsce po wprowadzeniu stanu wojennego w 1981 roku.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Złoto koloidalne. Szlachetne panaceum!

Złoto od tysięcy lat było stosowane w medycynie chińskiej, tybetańskiej i ajurwedyjskiej. Dzięki tej książce i Ty będziesz mógł wykorzystać pradawną mądrość, która znajduje zastosowanie we współczesnej medycynie w zwalczaniu wielu problemów zdrowotnych, zarówno ciała jak i umysłu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »