Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Codzienna praktyka radiestezyjna

Autor Grześ Zielonko alias Green994, 15.05.2010

 

Przykładowa praktyka pracy z wahadełkiem. Zwiększenie wrażliwości na energię, wzmocnienie czakramów i poczucie harmonii w ciele i duchu - to efekty stosowania owych technik.

Witam wszystkich serdecznie

Polecam taką oto codzienną praktykę radiestezyjną umożliwiającą lepszy kontakt z podświadomością (PŚ), czyli uwrażliwienie na energie subtelne, a także oczyszczenie głównego kanału energetycznego jak i centrów energetycznych (czakramów),a także poprawienie koncentracji no i co tu ukrywać odczuć można cudowny przepływ energii przez jestestwo.

Opis techniki:

Wahadełko umieszczamy nad lewą otwartą dłonią (dla leworęcznych analogicznie - odwrotnie) mniej więcej na wysokości splotu słonecznego, bez poleceń mentalnych ( to ważne jest ) i czekamy aż wahadło zacznie pracować ważne jest abyśmy utrzymali "pustkę" w głowie - takie "nie myślenie" - po prostu nic tylko przyglądamy się jak wahadełko "buja" - po kilku minutach odwracamy dłoń grzbietem do góry i powtarzamy czynność bez poruszania dłonią, w której trzymamy wahadełko.

Następnie, tak jak w poprzednim ćwiczeniu bez poleceń mentalnych umieszczamy wahadełko nad palcami (koniuszki palców - po kolei każdy palec z osobna) i czekamy aż wahadło zacznie pracować.

Podczas tego ćwiczenia ma znaczenie jak ułożona jest dłoń (grzbietem do dołu czy też do góry -chodzi o kierunek ruchu wahadła radiestezyjnego). Warto zwrócić uwagę na kierunki ruchu wahadła i zapamiętać ewentualnie zapisać.

Zmiany kierunków ruchu są często efektem zmian w biopolu i/lub podnoszeniem ewentualnie opadaniem wibracji - częstotliwości ciał aurycznych.

Już po około 1-2 tygodniach zaczynają pojawiać się b. ciekawe rzeczy ( u co niektórych - wrażliwszych nawet wcześniej). Celowo uniknę opisu owych, aby dać wszystkim pracującym możliwość odkrywania – doświadczania – odczuwania wszystkiego co się przejawi we własnym zakresie - ponadto każdy reaguje inaczej, to jednak pewne sytuacje i reakcje są, że tak powiem uniwersalne.

UWAGA: na początek pracować z wahadełkiem do ok. 15 min. dziennie, po jakimś czasie można owy wydłużyć do 1 godziny - doświadczeni radiesteci dbający o BHP pracy pracują dziennie do ok. 2-3 godzin.

Istotną sprawą jest także umiejętność gruntowania się (ukorzenianie) oraz prac zwanych ogólnie energetyzującymi, polecam szczególnie pracę z linią hary(LINK) oraz oddechowe techniki oczyszczająco - energetyzujące.

życzę miłej i owocnej pracy ALOHA - GREEN994

www.praktykaduchowa.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Refleksologia dla początkujących

Refleksologia to nieinwazyjna metoda uzdrawiania. Aby z niej korzystać nie potrzeba specjalistycznych narzędzi, gdyż polega ona na masowaniu odpowiednich punktów na stopach, które są przyporządkowane konkretnym narządom, organom i częściom ciała. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »