Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na luty 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 03.02.2020

 
 
 
 
 
 
 
Już na początku lutego w horoskopie Chin nadejdzie pierwszy zwiastun kryzysu chińskiego totalitarnego systemu. Progresywny Księżyc przejdzie przez Plutona, w VII domu horoskopu ChRL. Gdy Księżyc wędrował przez Marsa – w grudniu 2019 – doszło do pierwszych zachorowań. W marcu zaś dojdzie do szczytowego stellum w znaku Koziorożca, bo do Saturna z Plutonem zbliży się Jowisz i Mars. To piorunująca mieszanka i energia. To zatem, co obserwujemy w mediach, to dopiero początek spektaklu. Gdybyśmy spojrzeli na tę progresję z punktu widzenia astrologicznej symboliki, dostrzeglibyśmy w niej głęboki sens. Księżyc to lud, to emocje, nastroje. Pluton i Mars to maleficzni niszczyciele, zwiastuni śmierci, grozy, nieszczęść i katastrof. Nie chodzi tak naprawdę o to, ile osób zachoruje i umrze, choć liczba ta może być znaczna. Chodzi bardziej o to, jakie to przyniesie konsekwencje. Polityczne – potężne. Naruszony zostanie mit potężnej, omnipotentnej, skutecznej władzy, komunistycznego systemu i jego aparatu. Ekonomiczne konsekwencje będą porażające. W Chinach staje komunikacja, handel, przemysł, edukacja, wszystko… Oczywiście nie tylko dla Chin to zła wiadomość – dla całej światowej gospodarki. Ale… czy to na pewno zła wiadomość? Przecież od lat mówimy o tym, że nie da się tak żyć, że ta ogromna konsumpcja, produkcja, industrializacja, niszczenie natury, lasów i przyrody pod produkcję mięsa, że to wszystko nas wykończy. Natura zatem sama szuka rozwiązań, pokazuje nam (Chińczykom), że musimy szukać innej drogi. 
Katastrofa w Czarnobylu choć miała miejsce w 1986 roku, to nie od razu rozwaliła komunizm. To był proces, który zakończył się kilka lat później totalną katastrofą całego radzieckiego systemu. Progresja Księżyca przez Plutona w horoskopie ChRL to dopiero preludium do zmian, które przewalą się przez Państwo Środka. W roku 2021 Saturn przejdzie przez Księżyc i ascendent horoskopu ChRL. W roku 2023 dyrekcyjny Saturn wejdzie na Medium Coeli. W roku 2024 przez Imum Coeli dokona tranzytu Uran. W roku 2026 Pluton przejdzie przez Księżyc, a w roku 2028 przez ascendent. 
 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Meru ? harmonia w Twoim domu

Meru ? najbardziej tajemnicza i najpotężniejsza struktura we wszechświecie. Samo patrzenie na jej unikalne piękno budzi poczucie harmonii w osobie, która na nią patrzy. Meru jest uznawana w Vastu za najpotężniejszy i najbardziej perfekcyjny kształt geometryczny, który wnosi w każdy dom idealne poczucie harmonii oraz balansuje wszelkiego rodzaju energie. Przyciąga także pozytywne wibracje oraz? bogactwo. Pora dowiedzieć się więcej na ten temat! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »