Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 28.12.2019

 
 
 
 
 

Nie jest zatem wykluczone, że Kidawa-Błońska mając – jeśli idzie o walkę i rywalizację – niezbyt imponujący horoskop, zostaje w jakiś sposób wyznaczona do ważnej konkurencji, zdarzenia, procesu społecznego, w których to wyścigach będzie mieć bardzo mocną pozycję. Gdy zaś poznamy ostateczne terminy wyborów, będzie można pokusić się również o bardziej jednoznaczną prognozę samego wyniku.

Na opozycji dzieje się całkiem sporo ważnych rzeczy. W styczniu dojdzie do wyborów na stanowisku przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Jest kilku kandydatów, łącznie oczywiście z obecnym Grzegorzem Schetyną. Faworyci to Borys Budka, Bogdan Zdrojewski. Nie bez szans są Joanna Mucha i Bartosz Arłukowicz. Wskazywany na głównego kandydata Borys Budka ma kiepski czas – opozycję Saturna i Plutona do Marsa, koniunkcję Neptuna ze Słońcem i Urana na MC. Nie sądzę zatem, by wygrał w tym wyścigu. Nie mamy godziny urodzenia Schetyny, Zdrojewskiego, Muchy i Arłukowicza, więc w ich przypadku mamy tylko same planety. Wydaje się jednak, że ktoś z tej trójki konkurentów Schetyny ma szansę na zwycięstwo, zapewne Zdrojewski, gdyż Pluton tworząc kwadratury do Słońca Joanny Muchy mocno komplikuje jej sytuację.

Powrót Donalda Tuska do kraju sprawia, że ten najbardziej groźny dla Jarosława Kaczyńskiego konkurent postanowił stworzyć chadecką alternatywę dla Prawa i Sprawiedliwości. Rok 2020 będzie dla Tuska ciężki, nieprzyjemny, a nawet kryzysowy. Kwadratura Saturna do Słońca, koniunkcja z Księżycem, dyrekcyjna opozycja Plutona ze Słońcem oraz kwadratura z Księżycem, no i główne wydarzenie – tranzyt Urana przez Imum Coeli – nie są zapowiedzią imponujących sukcesów. Tusk się rozkręci dopiero za rok. W grudniu 2020 Jowisz na Księżycu przyniesie mu długo oczekiwany powrót na wznoszącą falę.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Mnisi i ja

Mnisi i ja to wzruszająca historia kobiety cierpiącej z powodu straty bliskiej jej osoby ? to próba znalezienia własnego domu i spokoju. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »