Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 28.12.2019

 
 
 
 
 

Jak wygląda sytuacja u jego głównej konkurentki? Wszystko bowiem wskazuje na to, że do II tury przejdzie Małgorzata Kidawa-Błońska. Analitycy bardzo krytycznie wypowiadają się na jej temat, słusznie zwracając uwagę na jej braki i słabości. Omawiany już przeze mnie jej horoskop w prognozie na listopad ujawnia, że Kidawa-Błońska nie jest typem wojowniczki, nie ma przebojowości, ekspansywnego poczucia pewności siebie. To XII domowa, emocjonalna, wrażliwa kobieta, z horoskopem bardziej typowym dla artystów, muzyków, uduchowionych wizjonerów. W konfrontacji z agresywnym Andrzejem Dudą w zasadzie nie miałaby większych szans. Jednak w roku 2020 w jej horoskopie dziać się będzie tak wiele ważnych rzeczy, że ten bój wcale nie jest przesądzony. Kidawę-Błońską czeka niezwykle ważny tranzyt Saturna przez Medium Coeli. W zasadzie nie jest to przyjemne bądź niosące łatwy sukces wydarzenie. Często przynosi nawet kryzys lub ciężkie zmagania. Jednak wcale nierzadko tranzyt Saturna przez MC jest zapowiedzią odegrania ważnej roli, objęcia ważnego stanowiska, awansu, uznania po ciężkiej i wyczerpującej pracy. Co więcej! Tranzyt ten będzie mieć miejsce pierwszy raz w kwietniu, a drugi w czerwcu. Kidawę-Błońską czeka w styczniu progresywna pełnia Księżyca (raz na 29 lat), która symbolizuje przełom, zmianę, zwrot, co może dać jej konieczny impuls w kampanii wyborczej, choć progresywna pełnia sama w sobie jest momentem trudnym. W czerwcu, a więc w okolicach wyborów, jej progresywny Księżyc przechodzić będzie przez północny węzeł, podczas gdy Dudzie wędrować tam będzie Saturn. Jeszcze ważniejszym wydarzeniem w horoskopie kandydatki KO, którego kumulacja będzie mieć miejsce w połowie roku, będzie dyrekcja Księżyca przez Jowisza. To bardzo pomyślne i spierające wydarzenie astrologiczne, niosące dla Kidawy-Błońskiej duże wsparcie.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Budda nie był(by) buddystą

Budda to ciekawa postać. Wielu łączy go tylko z mistycznym guru siedzącym w postawie medytacyjnej pod świętym drzewem bodhi (figowiec). Co ciekawe, również z Jezusem łączy się opowieść dotycząca tego, co uczynił biednemu drzewu figowemu, na którym nie znalazł owoców. Inni widzą Jego figurki z dużym brzuchem, uśmiechniętego od ucha do ucha. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »