Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 28.12.2019

 
 
 
 
  

Kraj
Nie ulega wątpliwości, że jednym z głównych tematów rozpalających emocje i dyskusje, będą wiosenne wybory prezydenckie. Ich wynik nakreśli perspektywę na kolejną pięciolatkę. Jeśli wygra je Andrzej Duda, ustabilizuje to rządy „dobrej zmiany” na długie lata, a opozycja zostanie zepchnięta na margines. Prawo i Sprawiedliwość dokończy proces przejmowania państwa podążając za węgierskim modelem, gdzie Viktor Orban i jego kompani praktycznie uzyskali pełną kontrolę nad państwem i jego zasobami. Możliwe również, że udałoby się władzy przejęcie mediów, samorządów, szkolnictwa wyższego i uzyskanie kontroli nad prywatnym biznesem. Porażka Andrzeja Dudy byłaby zaś początkiem końca Prawa i Sprawiedliwości. Z analitycznego punktu widzenia Duda jest faworytem i ma wysoką szansę na sukces. Ma bowiem twarde poparcie prawicy oraz dość słabą opozycję. Sama Małgorzata Kidawa Błońska też nie wydaje się kimś, kto mógłby mu stawić czoła. By móc się pokusić na bardziej zdecydowaną prognozę wyborczą, brakuje nam pewnego terminu wyborów, gdyż majowe terminy okazują się nie być ostatecznymi nie jest wykluczone, że mogą się odbyć również w czerwcu. Tworzy to masę różnych wariantów, które nie pozwalają nam sporządzić sensownego horoskopu wyborów. Możemy na razie jedynie analizować horoskopy faworytów. 

Rok 2020 jest dla Andrzeja Dudy trudny, ale nie można go nazwać ciężkim bądź złym. Wiosną Uran będzie mu tranzytować Merkurego, co sprzyja komunikacji, działaniom medialnym i wizerunkowym. Może pozytywnie zaskoczyć dobrym przygotowaniem i wysoką intelektualną formą. Problemem będzie dla niego tranzyt Saturna przez północny węzeł księżycowy. Płn. węzeł ma naturę beneficzną i symbolizuje szanse, przed którymi stoimy. Tranzyt zaś Saturna przez węzeł (a tak naprawę przez oba węzły – linię węzłów) nie jest szczęśliwym i pomyślnym wydarzeniem. Może oznaczać dla niego jakieś niepomyślne sytuacje, porażki lub blokadę. Wszakże tranzyt ten będzie mieć miejsce na początku marca, więc do maja lub czerwca jego działanie może zaniknąć. Jeśli jednak osłabną jego notowania przez jakieś niefortunne wypowiedzi, decyzje lub zewnętrzne ciosy, tranzyt ten może przynieść nieliche kłopoty prezydentowi Dudzie. W okresie wyborczym sprzyjać mu będzie trygon Saturna z Medium Coeli, więc na pewno nie można powiedzieć, że Duda jest bez szans. Jedynie w horoskopie prezydentury marcowy tranzyt Urana przez Księżyc może mu narobić dużych kłopotów. Coś mu może stanąć na drodze, pokrzyżować plany polityczne, skomplikować relacje z rodzimą partią.

  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Świat się zmieni gdy ty się zmienisz

Gdy mówię o zmianie siebie nie mam na myśli zmiany istotowej, że stajesz się jakimś innym bytem, niż jesteś, że tracisz dotychczasową tożsamość i nabierasz nowej. Chodzi tu o zmianę raczej na poziomie przypadłości i relacji, nie substancji. Potocznie mówimy o tym zmiana siebie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »