Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 28.12.2019

 
 
 
 
 

Astrologiczny przegląd
W Wielkiej Brytanii trwa euforia po wysokim zwycięstwie Konserwatystów w wyborach do brytyjskiego parlamentu. Jowisz na MC i Słońcu horoskopu Anglii oraz Zjednoczonego Królestwa, a także na Słońcu horoskopu brytyjskiej akcesji do ówczesnego EWG (dziś UE), sprawia, że na Wyspie zapanowała radość, że wreszcie dojdzie do Brexitu. Jednak bolesne konsekwencje dla UK po wyjściu z UE są tylko kwestią czasu. Dyrekcyjna opozycja Saturna do Księżyca w horoskopie Borisa Johnsona sprawi, że za chwilę zacznie pić piwo, które uwarzył Brytyjczykom i sobie samemu. Nastąpi zapaść w brytyjskiej gospodarce, obniżenie wartości funta, odpływ inwestorów i biznesu z Wyspy. Jowisz tranzytuje wiele Słońc w różnych horoskopach, gdyż wędrować będzie przez dziesiąty stopień Koziorożca, czyli pierwszy stycznia w kalendarzu, a jest to data powstania wielu organizacji, państw i instytucji. Jowisz tranzytuje m. in. Słońca horoskopu Czech, Słowacji, waluty euro oraz horoskopu wejścia do obiegu, horoskopu EWG i innych pomniejszych. Tranzyt ten wzmocni pozycję nowej Komisji Europejskiej, zwłaszcza w kontekście wojenki, którą wytoczyła sądownictwu polska władza. Saturn i Pluton na ascendencie horoskopu Estonii, a także Słońcu horoskopu Grecji świadczy o tym, że w styczniu na europejskiej scenie politycznej dojdzie do szeregu ważnych przetasowań, spektakularnych wydarzeń i mocnych procesów. Dojdzie do tego opozycja Saturna do Słońca Rewolucji Francuskiej i do Słońca Angeli Merkel, koniunkcja Saturna z Marsem horoskopu Traktatu z Maastricht, Jowisz na ascendencie horoskopu niepodległości Węgier z 1989, by przez liczne europejskie stolice przeleciał istny huragan. Uczący się politycznych rozgrywek z Putinem prezydent Ukrainy Zełeński nieźle sobie poradzi ze starymi wygami polityki na Kremlu. Progresywny Księżyc na Saturnie sprawi, że zmierzy się z potężnym kryzysem i impasem w rozmowach z Rosją, by za chwilę dostać wielkie wsparcie ze strony tranzytu Jowisza przez Księżyc i zakończyć rozmowy na temat Donbasu porozumieniem z Putinem. Seria wstrząsów czeka Arabię Saudyjską. Tranzyt Saturna przez ascendent i Słońce horoskopu tego królestwa sprawi, że proces reform, które zaczął wdrażać książę Ibn Salman napotka potężne problemy, w czym nie pomoże niedawny debiut giganta naftowego na tamtejszej giełdzie papierów wartościowych. Czar arabskiego cudu szybko się rozwieje. Jowisz na MC i Słońcu horoskopu Republiki Chińskiej z 1912 roku będzie kolejnym impulsem do budowania chińskiego mocarstwa. Saturn na ascendencie dyktatora Turcji Erdogana oraz na węzłach (w tym Pluton) zapowiada ostre przykręcenie śruby, którego dokona prezydent, a jednocześnie jego pozycja mocno się zachwieje. Hossa na rynkach finansowych jeszcze trochę potrwa. Jowisz na Słońcu, Merkurym i MC horoskopu FTSE 100, a także Jowisz na MC horoskopu NASDAQ, sprawi, że wejście w nowy rok na wzrostach uspokoi inwestorów, ale też ich uśpi. Styczeń przyniesie bowiem silne wstrząsy na rynkach, tyle, że w późniejszym nieco terminie. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uchwyć się dobra

Chcemy, by świat był lepszy i oczekujemy, że ktoś lub coś okaże nam odpowiednio dużo dobra. Próbujemy ulepszyć nasze życie i mamy nadzieję, że pewnego dnia zjawi się człowiek, który sprawi, że to się stanie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »