Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2020

Autor Piotr Gibaszewski, 28.12.2019

 
  
 
 

 

Elementem styczniowego stellum w Koziorożcu będzie także Jowisz tranzytujący Słońce horoskopu III RP i ta III RP, z którą Kaczyński tak zaciekle walczy, podniesie głowę, gdyż Jowisz da jej siłę i odwagę. Możliwe zatem, że zamiast tryumfalnego zwycięstwa nad „kastą sędziowską” Kaczyński będzie musiał się szarpać z Brukselą, która takiego ordynarnego ataku na sądownictwo odpuścić nie może. Zmiana konstytucyjnego ustroju zwykłymi ustawami i bez większości konstytucyjnej w każdym nowoczesnym systemie demokratycznym nazwana byłaby zamachem na konstytucję. Tenże zamach dobrze widać w horoskopie Konstytucji III RP, gdzie wybuchowy, rewolucyjny Uran tranzytuje Księżyc tegoż horoskopu. Szalona, dziwna, niezrozumiała, ekstremistyczna decyzja Kaczyńskiego, by wysadzić w powietrze trójpodział władz to częsta strategia starzejących się dyktatorów, którzy się spieszą, gdyż czują, że zaczyna im brakować czasu, a czasu Kaczyńskiemu zaczyna brakować mocno. W maju i w lipcu Neptun będzie tranzytować jego Księżyc. W czerwcu i w listopadzie zaś Uran przewędruje przez jego ascendent. Historia często pokazywała, że starzejący się dyktatorzy są nieobliczalni, niebezpieczni i skrajni, jakby czuli, że to być może ostatnia szansa na zrealizowanie ich chorych wizji. Czas jednak Jarosławowi Kaczyńskiemu się kończy, co Neptun i Uran mu szybko uświadomią.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Śmiejecie się ze mnie bo jestem inna...

...a ja się uśmiecham do Was, bo wszyscy jesteście tacy sami. To słowa śp. Violetty Villas, które zapadły w moją pamięć. Nieodwracalnie. Zapewne stąd, że są mi tak bliskie, stale dotyczące mojej osoby, ale patrząc na to, co widzę, obserwuję każdego dnia, to sądzę, że mogą stać się bliskie również Wam... Inność zawsze była wytykana palcami i to w sposób dosadny, bezpośredni. Dopiero wraz z czasem, "przełamaniem" konwenansów, stała się atutem, a nawet powodem do zazdrości. Osoby, które były uznawane za inne, były nazywane odrzutkami, aczkolwiek mogły mieć też takie właśnie poczucie. Poczucie bycia kimś gorszym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »