Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 06.12.2019

 
 
 
 
 
Symptomy prucia się starej kołdry widać poprzez nadciągające wielkie przeobrażenia w polskim społeczeństwie, jakim jest paradoksalnie osiągnięcie potęgi posiadania i władzy polskiego Kościoła popierającego władzę i jednocześnie wyraźnie widoczny zmierzch tej świetności. Grudniowa progresja Księżyca przez Plutona horoskopu konkordatu zada Kościołowi serię kolejnych ciosów. Złudne było przekonanie kościelnych dostojników, że Kościół zapanował nad kryzysem, jakim była seria pedofilskich skandali oraz medialny szok filmów „Kler” i „Tylko nie mów nikomu”. Od dobrej zmiany odwróci się również kochający ją lud. Jowisz na ascendencie horoskopu Porozumień Sierpniowych (horoskop Solidarności), sprawia, że mocno obudzi się zadowolony, nakarmiony i uspokojony przez władzę suweren. Po nowym roku Polacy poczują, że jest już inaczej, gorzej, ciężej, bardziej pesymistycznie i mniej spokojnie.
 
Tranzyt Saturna przez Imum Coeli horoskopu III RP oraz druga – listopadowa – koniunkcja Urana przez Księżyc horoskopu Konstytucji z 1997 roku, do czego dołączyła się sentencja wyroku luksemburskiego Trybunału Sprawiedliwości dotycząca KRS i niszczących trójpodział władzy pseudoreform ministra Ziobry, rozpoczęły nowy etap wojny PiS z niezależnym sądownictwem, z Konstytucją, a tak naprawdę z wolnością i podstawowymi kategoriami, jakimi definiujemy pojęcie państwa demokratycznego. Po wyroku TSUE i pierwszych reakcjach środowiska sędziowskiego „dobra zmiana” ostro przykręciła śrubę. To typowe zachowania autorytarnych systemów, w których zaczynają się ujawniać rozłamy, słabości, problemy i napięcia. Reżymy gdy wkraczają na ścieżkę kryzysu albo idą na kompromis (Jaruzelski, Pinochet, Gorbaczow) albo zaczynają ostro dociskać (Maduro, irańscy strażnicy rewolucji).
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wylecz cukrzycę. Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie i cofający jej skutki.

Cukrzycę można wyleczyć, a wszelkie towarzyszące jej schorzenia wyeliminować. Tak naprawdę większość chorych na cukrzycę może w bardzo prosty sposób całkowicie odzyskać zdrowie i ograniczyć przyjmowanie leków. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »