Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 06.12.2019

 
 
 
 
 
Kluczem do niego były zakopane przez traumatyczne dzieje Polski stulecia krzywd, win, pretensji i nienawiści przekazywane z pokolenia na pokolenie, którego ofiarą była przede wszystkim toksyczna relacja pana i niewolnika – szlachty i pańszczyźnianego chłopstwa. Przyznać trzeba, że reakcja ta jest i tak stosunkowo łagodna w stosunku do tego, jakie niszczące demony mogłyby wyfrunąć z dna piekieł polskiej duszy wypuszczone przez Hadesa-Plutona-Śivę. Jednak proces ten się już wypala i kończy. Doskonale naoliwione mechanizmy historii, które pchały „dobrą zmianę” napędzaną tymi toksycznymi emocjami ukrytymi w polskich trzewiach, zaczynają się zacinać. Tranzyt Saturna przez IC horoskopu III RP sprawia, że nadchodzi twarda, brutalna, surowa, techniczna i racjonalna weryfikacja tego, co się ostatnio w kraju działo. Oczywiście wędrówka Saturna nic miłego i przyjemnego nie przyniesie – jakiegoś powszechnego pogodzenia, braterstwa, jedności narodowej. Przeciwnie. Być może najgorszy społecznie i emocjonalnie czas w Polsce dopiero przed nami. Nie ma mowy o mickiewiczowskim „kochajmy się” i nawet nie o to tak naprawdę chodzi. Ludzie, którzy mają poczucie krzywdy, żalu i pretensji nie znikną i nie miejsce tu na oceny, czy ich uczucia są prawdziwe, właściwe. Los im dał pięć minut sławy, jak mówił Andy Warhol. Pewne emocje i uczucia miały się ujawnić, tak jak na sesji psychoterapeutycznej pacjent ma prawo wyrazić swój gniew, wściekłość, nienawiść i ból. Potem musi jednak z tym coś zrobić, bo inaczej nie da się żyć normalnie. Okienko transferowe piłkarskiej ligi się zamyka, więc i los „dobrej zmiany” powoli zaczyna przemijać, bo nawet jeśli miałaby rządzić jeszcze cztery lata (w co wątpię), to i tak jej koniec jest bliski. Pluton uruchomił pewne procesy, a teraz Saturn je podsumuje i rozliczy. Dlatego zaczynamy zauważać, że rządzącym wszystko zaczyna się sypać i pruć. Afery stają się uciążliwe i kompromitujące (afera Banasia), nadciąga ekonomiczna bessa i kończą się fundusze, którymi PiS przekupywał suwerena, opozycja po czterech latach rozbicia, letargu, stagnacji i bezradności zaczyna odzyskiwać wigor.  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia domowa konkurs!

Tym razem do wygrania książka - nowość wydawnictwa Illuminatio - Magia domowa S. Cunningham, D. Harrington. Zapraszamy do udziału w konkursie! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »