Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 06.12.2019

 
 
 
 
 
Astrologiczny przegląd
W horoskopie prezydenta Turcji Erdogana Saturn wkracza na ascendent, co jest zapowiedzią zaostrzenia kursu tureckiego dyktatora wobec Zachodu. Erdogan będzie testował nowe przywództwo Unii Europejskiej jak zwykle wysoko licytując, a chodzić będzie o kwoty dopłat do syryjskich uchodźców, gazowe gry z Rosją i wojenne eskapady w Kurdystanie. Jednak kryzys ekonomiczny mocno wstrząśnie jego pozycją. W horoskopie V Republiki opozycja Saturna do Księżyca sprawia, że populistyczne, radykalne, agresywne ruchy ludowe, podobne do Żółtych Kamizelek, znów się mocno uaktywnią we Francji. Jowisz na Księżycu prezydenta Francji sprawia, że Macron mocno się rozpycha po światowych salonach, stawia na kontrowersyjne tezy (o śmierci mózgowej NATO). Saturn w opozycji do Słońca Serbii sprawia, że Rosja coraz mocniej zaczyna się angażować na Bałkanach. Unia Europejska rezygnuje zaś z ekspansji na wschód, o czym świadczy koniunkcja Plutona przez Marsa horoskopu Traktatu z Maastricht. Saturn w opozycji do Księżyca horoskopu Zjednoczonego Królestwa zada kolejny cios brytyjskiej gospodarce i wzmocni brexitowe szaleństwo. W horoskopie Węgier z 1989 roku Pluton znajdzie się w kwadraturze z Marsem, co zapowiada wybuch społecznego niezadowolenia po serii porażek, które ma za sobą premier Orban. W horoskopie Indii Jowisz wkracza na Medium Coeli, co sprawia, że premier Modhi postawił na wielkomocarstwową i nacjonalistyczną politykę wobec mniejszości (Kaszmir) i sąsiadów (Pakistan). Uran w kwadraturze do MC horoskopu Izraela sprawia, że kraj ten czekają trzecie w tym roku wybory parlamentarne i sądowy korupcyjny proces potężnego dotychczas premiera Netanjahu. Uran na descendencie horoskopu NATO sygnalizuje, że ostatnie niepokojące analizy dotyczące sytuacji w pakcie, zostaną poddane próbie i politycznemu testowi. Jowisz na MC horoskopu Białorusi sprawia, że kraj ten zrobi jakiś nieśmiały kierunek w stronę Zachodu – oczywiście, jako taktyczna gra prezydenta Łukaszenki obawiającego się całkowitego przejęcia byłej radzieckiej republiki przez Wielkiego Brata ze Wschodu. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

FIZYKA CUDÓW

Myśl jest energią a wszechświat rezonuje z naszymi myślami i pragnieniami. To właśnie na tym opiera się fenomen modlitwy, pozytywnych afirmacji czy skupionej intencji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »