Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 06.12.2019

 
 
 
 
 
Punkt 1 
Zrób horoskop nocny ważnego przedsięwzięcia (spółki, rządu, instytucji), takiego, który ma wzrastać, iść do przodu, pokonywać przeciwności i problemy. Umieść Słońce pod horyzontem, a najlepiej w IV domu – zwłaszcza jeśli jest władcą horoskopu, gdzie dane przedsięwzięcie będzie się charakteryzować lękowymi, stagnacyjnymi, zachowawczymi strategiami, gdzie będzie się odwoływać do unikowych mechanizmów i ulegać woli ludu.
Punkt 2
Umieść agresywnego, mocnego, dającego siłę, waleczność, zdecydowanie i odwagę Marsa na samym dole horoskopu, gdzie znajdzie się on w upadku (IV dom) i dzięki czemu straci on siłę Skorpiona – swojego dawnego władcy. Dzięki temu Marsowa energia będzie słaba, z tendencją do porażek, słabości, defektów i niskiej odporności na przeciwności losu.
Punkt 3
Umieść Księżyc w I domu, w którym czuje się on źle, gdyż jest narażony na ataki, agresję, demaskację, gdzie łatwo przyjmuje ciosy, gdzie trudno chronić nasze tajemnice, gdzie jesteśmy łatwym celem do uderzenia.
Punkt 4
Umieść Urana na wierzchołku domu X, zwłaszcza od strony domu X, gdzie będzie działał silnie i spektakularnie. Co w ten sposób osiągniesz? Zapewnisz danemu przedsięwzięciu widowiskową katastrofę, dramatyczny kryzys, wstrząs, rozpad, zmianę, niespodziankę, która może wysadzić dane przedsięwzięcie w powietrze. Jeśli zatem nie jesteś innowacyjną internetową firmą, nowoczesnym fin-techem, biznesem z obszaru wdrożeń, elektroniki i fizyki, któremu Uran sprzyja i które to biznesu wspiera, koniecznie umieść do na górze. Będziesz mieć zapewniony mocny kryzys. 
Punkt 5
Jeśli masz w horoskopie jakąś twardą opozycję, którą można spacyfikować umieszczając ją w domach upadających ewentualnie w domach, które nie sygnifikują zbyt mocno planowanych przedsięwzięć, to ustaw ją koniecznie na osi ascendent-descendent, ale lepiej na osi MC-IC. Zadziała na pewno ostro, twardo i wybuchowo.
Punkt 6
Spraw, by w danym horoskopie był jakiś silny deficyt żywiołu (w tym wypadku powietrza). Co dzięki temu osiągniesz? Sprawisz, że polityka informacyjna będzie leżała, że zabraknie lekkości, luzu, swobody, kreatywności, pomysłowości, dystansu, optymizmu, dobrego kontaktu z otoczeniem, mediami, że twój PR będzie leżał i kwiczał, że nikt cię nie zrozumie i nikogo nie przekonasz do niczego.
 
Jeśli zrealizujesz przynajmniej jeden z tych punktów, masz całkiem spore szanse na to, że zaplanowane przez ciebie przedsięwzięcie pójdzie źle, posypie się, zaliczy wtopę, nie zrealizuje założonych celów, zostanie narażone na atak, stanie się celem agresji, uderzenia i nie obroni się przed zagrożeniem.
 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Próba zrozumienia

Można niektóre rzeczy zrozumieć, ale czym jest rzeczywistość się nie da. Czym jest i jaka jest. My jednak stale próbujemy to robić. Nieustannie wysilamy swoje ciała i umysły by uchwycić jak najwięcej zjawisk, przede wszystkim ze zjawiska, które nazywamy ja. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »