Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 06-12.04

Autor Piotr Gibaszewski, 04.04.2020

 

 

 

To nie będzie zwykły świąteczny czas i to nie będzie normalna Wielkanoc, z dużymi rodzinnymi zjazdami, spotkaniami, biesiadami i imprezami. Poczucie powagi, zadumy, niepokoju i obaw związanych z epidemią nie pozwoli nam się w pełni cieszyć piękną wiosenną pogodą. Mimo to, zapamiętamy te święta na zawsze i będziemy się cieszyć nawet drobnymi, niewielkimi gestami, rozmowami, świątecznymi rytuałami, które jeszcze niedawno wydawały się nam czymś oczywistym i normalnym. Dziś zaś poruszają serce i duszę. Wielki tydzień zaczynamy w nerwowej, niespokojnej atmosferze, w sporym napięciu i stresie. Opozycja Księżyca z Neptunem i Merkurym podniesie poziom lęku i obaw. Wieczorem jednak Księżyc wkroczy w znak Wagi, co pozwoli nam nieco zapanować nad huśtawkami nastroju. We wtorek znów nas dopadnie stres. Poczucie przeciążenia, frustrację związaną z domową izolacją i zamknięciem oraz brakiem kontaktów z ludźmi potęgować będzie kwadratura Marsa z Uranem. To sprawi, że zatęsknimy za rozmową z bliskimi i przyjaciółmi. Sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawia, że pomoże nam w tym technologia i Internet, więc mimo, że czujemy się fizycznie oddzieleni od ludzi, to jednak możemy porozmawiać na odległość, dzięki czemu choćby na chwilę uspokoimy psychikę i obniżmy poziom napięcia. Huśtawki nastoju jeszcze mocniej dadzą się nam we znaki we środę. Pełnia Księżyca w Wadze oraz późniejsze wejście Księżyca w znak Skorpiona nie pomoże nam w odbudowaniu równowagi. Zmartwienia, znużenie, irytacja związana z kolejkami podczas przedświątecznych zakupów mocno nam da w kość. Na szczęście sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawi, że ujawnią się również nasze pozytywne strony – potrzeba współpracy, pomagania sobie, wymiany informacji i dzielenia się dobrem. Nerwowość jednak dokuczać nam będzie również we czwartek. Opozycja Księżyca z Uranem spowoduje, że przedświąteczna gorączka zakupów i porządków będzie w tym roku bardziej uciążliwa i męcząca, niż zwykle. Sytuacja zdecydowanie uspokoi się w wielkopiątkowy wieczór. Księżyc wkraczając w znak Strzelca pomoże nam odzyskać poczucie humoru i uśmiech. I choć nie pójdziemy do kościoła w sobotę ze święceniem pokarmów, tak jak to zwykle robiliśmy, to jednak Wielka Sobota zapowiada się bardzo przyjemnie i łagodnie. Wejście Merkurego w znak Barana pomoże odzyskać nerwową stabilność. Przestaniemy się wreszcie dręczyć negatywnymi myślami i stresem. Opozycja Księżyca z Wenus zaś sprawi, że wielu z nas trochę zaszaleje i zacznie świętować. Wielkanocna niedziela będzie miła, sympatyczna i spokojna. Sekstyl Merkurego z Saturnem zachęca do rodzinnych spotkań i rozmów. Jednak pamiętając o ograniczeniach związanych z epidemią, unikajmy zbyt licznych zgromadzeń i dużych, rodzinnych biesiad. Mały spacer, kontakt z naturą, telefoniczna rozmowa z nieobecnymi na świątecznym obiedzie członkach rodziny pomoże nam poczuć prawdziwą więź i bliskość.

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii
www.solarius.pl
astrolog@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Akupunktura. Praktyczny przewodnik po chińskiej sztuce medycznej

Akupunktura jest jedną z najstarszych metod leczniczych, która wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Coraz częściej jest stosowana na całym świecie i stanowi uzupełnienie medycyny konwencjonalnej. To metoda uznana przez Światową Organizację Zdrowia, a w Polsce jest refundowana przez NFZ. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »