Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 30.11-06.12

Autor Piotr Gibaszewski, 27.11.2020

 

 

  

 

Zwykle początek grudnia to czas, gdy świąteczne nastroje, zakupy, myślenie o prezentach i rodzinnych spotkaniach to główny temat naszych rozmów, dyskusji, zajęć i aktywności. Teraz jest jednak inaczej. Wizja spędzania świąt w małym gronie najbliższych, dla wielu z nas oznaczająca samotność i brak możliwości być może jedynej okazji w roku, by się z kimś spotkać, jest bardzo trudna i bolesna.

Tydzień zaczynamy mocnym i wybuchowym akcentem. Poniedziałkowa pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt mocno zachwieje naszymi emocjami, wyzwoli dużo napięcia, niepokoju, obaw i lęków związanych z przyszłością. Na szczęście sekstyl Merkurego z Saturnem pomoże nam zapanować nad umysłowym chaosem, a nawet pozwoli dobrze i efektywnie ogarnąć zawodowe i biznesowe sprawy mocno nadwątlone ograniczeniami związanymi z pandemią.

We wtorek Merkury wkracza w znak Strzelca, co wprawdzie wzmocni naszą aktywność, ale w Strzelcu Merkury jest na wygnaniu, wiec łatwo będzie o pozorowane działania, w których dominować będzie improwizacja, niż solidny plan.

Wkraczający w znak Raka Księżyc we środę zachęci nas do odświeżenia rodzinnych kontaktów, rozmowy z bliskimi lub partnerem.

W piątek nasze emocje zostaną poddane solidnej próbie. Księżyc znajdzie się w opozycji do Jowisza, Saturna i Plutona, więc o poranku i w południe czeka nas seria nieprzyjemnych zdarzeń, emocjonalnych wstrząsów i huśtawek, które mocno nam dadzą w kość. Po południu sytuacja zdecydowanie się poprawi. Księżyc wkraczając w znak Lwa pozwoli nam spojrzeć na nasze sprawy i problemy w innym, bardziej optymistycznym i pozytywnym świetle.

Weekend zapowiada się spokojnie i łagodnie, więc złapiemy oddech po tych nerwowych i przygnębiających dniach. W niedzielę Wenus znajdzie się w trygonie do Neptuna, więc mikołajowe prezenty osłodzą nam wyobcowanie, poczucie izolacji i samotności. Księżyc wkraczając w znak Panny skłoni nas do zwrócenia uwagi na kwestie naszego zdrowia, samopoczucia i nastroju.

A tymczasem do końca tego tygodnia trwa tydzień promocji na stronie www.solarius.pl

Nie przegap okazji!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wróżka czy coach?

Niedawno usłyszałam, że rynek ezoteryczny w Polsce jest wart rocznie 2 miliardy złotych, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy z porad wróżek skorzystało 3 miliony Polaków. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na grudzień 2020

O głośnej już koniunkcji Jowisza z Saturnem wraz z ich ingresem w znaku Wodnika i o wodnikowych ideach, które zaczną się przejawiać, o zaćmieniu Słońca i tranzycie węzłów księżycowych przez pas Strzelec - Bliźnięta.
więcej »