Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09

Autor Piotr Gibaszewski, 16.09.2021

 

 

 

 

Sporą dawkę optymizmu przyniosło nam wrześniowe babie lato. Słońce i ciepłe powietrze przypomniały nam o szczęśliwych chwilach wakacji, letnich podróżach i odpoczynku. I choć piękna pogoda nieco ustąpi, to jednak nie będziemy mieć powodów do narzekania. Ostatnie dni astronomicznego lata będą całkiem sympatyczne, co warto wykorzystać na te przyjemności i aktywności, które wspierają ciało, ducha i umysł.

Tydzień zaczynamy stosunkowo spokojnie i łagodnie. Jednak we wtorek nastroje mogą się posypać, emocje schłodzić, waleczność, siła i determinacja w działaniu osłabić i skurczyć. Słońce w opozycji z Neptunem oraz Księżyc wkraczając w znak Koziorożca uwrażliwią nas na trudne doświadczenia, melancholijne uczucia i skomplikowane sytuacje, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy, które ignorowaliśmy lub które starannie omijaliśmy.

 We środę Mars wkracza w znak Wagi, co może pogorszyć skuteczność, efektywność i produktywność tych przedsięwzięć, działań i interesów, dla których kluczem jest odwaga, sprawność, siła, pewność siebie i zdecydowanie. Niechęć do walki, rywalizacji, konkurowania i ambicji zmniejszy poziom stresu i napięcia, ale zarazem obniży loty, zmniejszy dochody, skłoni do oddawania się przyjemnościom i uciechom kosztem samodyscypliny i odpowiedzialności za siebie.

Czwartkowy poranek będzie niemiłym doświadczeniem dla tych, którzy żyli złudzeniami i iluzjami dotyczącymi bliskich, przyjaciół, partnera lub wspólnika. Księżyc w koniunkcji z Plutonem pokaże przykrą i brzydką stronę tego, w co wierzyliście i czemu bezwarunkowo ufaliście. Po południu Księżyc wkracza w znak Wodnika, co zapowiada towarzyskie zaskoczenie, ofertę spotkania, propozycję randki lub wspólnej zabawy.

Niezłe wyniki z pracy i w interesach przyniesie piątkowy trygon Słońca z Plutonem. Przenikliwość, błyskotliwość w analizie sytuacji, odwaga i poczucie pewności siebie pozwoli dobić targu, pozytywnie zaskoczy biznesowego klienta lub partnera. Kluczem do sukcesu będzie siła osobowości i psychiczna wytrzymałość. Jednak nie wszystko pójdzie idealnie. Księżyc w koniunkcji z Saturnem przypomni o zdrowotnych problemach, dolegliwościach i emocjonalnych deficytach tym, którzy zaniedbali troskę o psychofizyczną równowagę. Kwadratura Wenus z Saturnem każe ostrożnie potraktować miłosne deklaracje i sygnały. O rozczarowanie i uczuciowy zawód nie będzie trudno.

Sobota przyniesie antidotum na stres, obciążenie, nawał pracy i spraw z całego tygodnia. Księżyc w koniunkcji z Jowiszem uśmierzy napięcie, zmęczenie i nerwowość, poprawi nastrój i humor u tych, którzy źle zareagowali na sygnały przemijającego lata. Wieczorem Księżyc wkracza w znak Ryb, co w wielu wzbudzi romantyczne nastroje, potrzebę czułości, bliskości i miłości.

www.solarius.pl
kontakt: biuro@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Szamanizm dla początkujących

Oto tajniki szamańskich ścieżek, opisy narzędzi, rytuałów oraz wierzeń wspólnych dla wielu tradycji. Odkryj zapisy doświadczeń rdzennych szamanów z różnych okresów historycznych! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »