Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09

Autor Piotr Gibaszewski, 16.09.2021

 

 

 

 

Sporą dawkę optymizmu przyniosło nam wrześniowe babie lato. Słońce i ciepłe powietrze przypomniały nam o szczęśliwych chwilach wakacji, letnich podróżach i odpoczynku. I choć piękna pogoda nieco ustąpi, to jednak nie będziemy mieć powodów do narzekania. Ostatnie dni astronomicznego lata będą całkiem sympatyczne, co warto wykorzystać na te przyjemności i aktywności, które wspierają ciało, ducha i umysł.

Tydzień zaczynamy stosunkowo spokojnie i łagodnie. Jednak we wtorek nastroje mogą się posypać, emocje schłodzić, waleczność, siła i determinacja w działaniu osłabić i skurczyć. Słońce w opozycji z Neptunem oraz Księżyc wkraczając w znak Koziorożca uwrażliwią nas na trudne doświadczenia, melancholijne uczucia i skomplikowane sytuacje, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy, które ignorowaliśmy lub które starannie omijaliśmy.

 We środę Mars wkracza w znak Wagi, co może pogorszyć skuteczność, efektywność i produktywność tych przedsięwzięć, działań i interesów, dla których kluczem jest odwaga, sprawność, siła, pewność siebie i zdecydowanie. Niechęć do walki, rywalizacji, konkurowania i ambicji zmniejszy poziom stresu i napięcia, ale zarazem obniży loty, zmniejszy dochody, skłoni do oddawania się przyjemnościom i uciechom kosztem samodyscypliny i odpowiedzialności za siebie.

Czwartkowy poranek będzie niemiłym doświadczeniem dla tych, którzy żyli złudzeniami i iluzjami dotyczącymi bliskich, przyjaciół, partnera lub wspólnika. Księżyc w koniunkcji z Plutonem pokaże przykrą i brzydką stronę tego, w co wierzyliście i czemu bezwarunkowo ufaliście. Po południu Księżyc wkracza w znak Wodnika, co zapowiada towarzyskie zaskoczenie, ofertę spotkania, propozycję randki lub wspólnej zabawy.

Niezłe wyniki z pracy i w interesach przyniesie piątkowy trygon Słońca z Plutonem. Przenikliwość, błyskotliwość w analizie sytuacji, odwaga i poczucie pewności siebie pozwoli dobić targu, pozytywnie zaskoczy biznesowego klienta lub partnera. Kluczem do sukcesu będzie siła osobowości i psychiczna wytrzymałość. Jednak nie wszystko pójdzie idealnie. Księżyc w koniunkcji z Saturnem przypomni o zdrowotnych problemach, dolegliwościach i emocjonalnych deficytach tym, którzy zaniedbali troskę o psychofizyczną równowagę. Kwadratura Wenus z Saturnem każe ostrożnie potraktować miłosne deklaracje i sygnały. O rozczarowanie i uczuciowy zawód nie będzie trudno.

Sobota przyniesie antidotum na stres, obciążenie, nawał pracy i spraw z całego tygodnia. Księżyc w koniunkcji z Jowiszem uśmierzy napięcie, zmęczenie i nerwowość, poprawi nastrój i humor u tych, którzy źle zareagowali na sygnały przemijającego lata. Wieczorem Księżyc wkracza w znak Ryb, co w wielu wzbudzi romantyczne nastroje, potrzebę czułości, bliskości i miłości.

www.solarius.pl
kontakt: biuro@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak się uchronić przed braniem na siebie czyjejś winy?

Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za swoje życie. Ale nie dowiesz się tego, że ktoś odpowiada za swoje życie, jeżeli nie odkryjesz najpierw, że ty odpowiadasz za własne. Najpierw poznaj własną odpowiedzialność. Dzięki temu nie będziesz miał problemów, aby rozpoznać odpowiedzialność innych i nie winić się za ich porażki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »