Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 26.10-01.11

Autor Piotr Gibaszewski, 23.10.2020

 

 

  

 

I choć jesienne nastroje mocno nas dopadają, a poziom lęku, obaw i niepokojów związanych z pandemią jest wysoki, to jednak pogoda będzie dla nas łaskawa, a końcówka października – całkiem przyjemna i dość ciepła. 

Tydzień – mimo rozszerzającej się pandemii – zaczynamy w miarę spokojnie. Wielu z nas po prostu zacznie się przyzwyczajać do trudów, ograniczeń i codziennych problemów.

We wtorek jednak dopadnie nas jesienna melancholia. Koniunkcja Księżyca z Neptunem sprawia, że tych, którzy źle znoszą wcześnie zapadający zmrok i deficyt światła, mogą mocniej dopaść przygnębiające emocje i uczucia.

We środę czekają nas spore zmiany na niebie. Cofający się Merkury wraca w znak Wagi. Z Panny zaś do Wagi przechodzi Wenus, a z Ryb do Barana – Księżyc, który znajdzie się w opozycji z Wenus. Dla wielu z nas będzie to szansa na pokonanie zastoju, lęku, niepokojów i smutku. Dojdziemy do oczywistych i rozsądnych wniosków, że musimy po prostu normalnie żyć, robić swoje, pracować, dawać sobie maksimum dobrych rzeczy, jak to tylko jest możliwe.

We czwartek bojowy nastrój i potrzebę działania wzmocni koniunkcja Księżyca z Marsem. I choć będziemy z tego powodu pobudzeni i agresywni, to jednak dzięki temu mamy szansę przełamać poczucie niemocy, marazmu i stagnacji.

W piątek wielu z nas wyjedzie w rodzinne strony, by odwiedzić groby bliskich i spotkać się z rodziną. Nie będzie to jednak takie łatwe. Opozycja Księżyca z Merkurym przyniesie masę komplikacji, problemów i przeciwności. Niektórzy z nas zrezygnują z wyjazdów ze względu na pandemię. Inni poczują, że muszą odpocząć po nerwowych dniach. Wieczorem Księżyc wkracza w znak Byka, więc przynajmniej przestaniemy się szarpać sami ze sobą.

Wyjątkowo nieprzyjemnie, wybuchowo, nerwowo i niespokojnie zapowiada się sobota. Pełnia Księżyca w ścisłej koniunkcji z Uranem nic dobrego nie zapowiada. Przepełnieni niepokojem, napięciem, obawami, lękiem i stresem nie będziemy mieć zbyt wiele okazji do spokojnej zadumy nad grobami bliskich. Relacje z rodziną i otoczeniem też będą dalekie od normalności, więc musimy w weekend zachować daleko idącą ostrożność, spokój i emocjonalny dystans.

Dzień Wszystkich Świętych też daleki będzie od tego, jak byśmy sobie tego życzyli i tego oczekiwali. Kwadratura Merkurego z Saturnem mocno skomplikuje wyjazdy na groby, spotkania z bliskimi i powrót do domu. Konieczność zachowania dystansu, obawy związane ze zdrowiem i powszechny niepokój sprawią, że łatwo ulegać będziemy nerwowym emocjom. Irytować nas będą korki, tłumy ludzi, brak czasu i lęk przed zarażeniem. Stawiajmy zatem na rozsądek, spokój, dystans i pogodę ducha.

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii prognostycznej, a także warsztat interpretacji horoskopu
www.solarius.pl
biuro@solarius.pl 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

I otworzyły się im oczy

Był na Ziemi taki czas, kiedy każdy kamień, każdy kwiat i każdy strumień były martwe. Czas, w którym wiatr tylko wiał i szeleścił, słońce ogrzewało skórę, a ziemia milczała w bezruchu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »