Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 10-16.08

Autor Piotr Gibaszewski, 07.08.2020

 

 

 

 

Nie zostało już wiele czasu, by skorzystać z uroków wakacji. Tym bardziej warto dobrze przemyśleć to, jak spędzimy urlop, co zobaczymy i zwiedzimy, do kogo wpadniemy z wizytą, w jaki sposób odpoczniemy, zregenerujemy ciało, duszę i umysł. 

Tydzień zaczynamy w dobrym nastroju, bez pośpiechu, nerwów i stresu. Leniwe tempo i spokój ducha zapewni nam Księżyc wkraczający w znak Byka. Jednak niektórych z nas mogą dręczyć dokuczliwe myśli związane z niezrealizowanymi planami i zamierzeniami. Kwadratura Merkurego z Uranem wywołuje potrzebę zrozumienia przyczyn naszych porażek i rozczarowań.

We wtorek o spokoju możemy zapomnieć. Koniunkcja Księżyca z Uranem zapowiada niekoniecznie miłe niespodzianki i zaskakujące wiadomości, które kompletnie nam wywrócą do góry nogami pieczołowicie opracowywane plany i strategie.

Wejście Księżyca w znak Bliźniąt sprawi, że wielu z nas postanowi we środę ruszyć na zakupy, skorzystać z wakacyjnych promocji i okazji. 

Kwadratura Marsa z Plutonem to poważne ostrzeżenie dla tych, którzy we czwartek nabiorą ochoty na niebezpieczne przygody i ekstremalny sport. Przecenianie swoich możliwości i sił może się kiepsko skończyć. To także słaby dzień na miłosne podboje i szaleństwa. Randka pójdzie słabo, rozmowa może się nie kleić, a pośpiech i stres popsują nastrój i atmosferę.

Wielu z nas zapragnie odpocząć w weekend, zrelaksować się, zdjąć z pleców ciężary i problemy. Księżyc w znaku Raka zachęca do rodzinnych spotkań i sobotniego grilla. Dodatkowo koniunkcja Księżyca z Wenus zapewni nam miły nastrój i ciepłe relacje z bliskimi. 

Niedzielę będą miło wspominać ci, którzy postawią na aktywny wypoczynek na łonie natury. Trygon Słońca z Marsem sprzyja kondycji, zdrowiu, sportowym przedsięwzięciom i działaniom. Niektórych z nas jednak może dopaść zniechęcenie związane z koniecznością powrotu do szarej codzienności. Opozycja Księżyca z Jowiszem i Plutonem przypomną nam o trudnościach i problemach, które odłożyliśmy na półkę. Teraz trzeba będzie im stawić czoła i energicznie się za nie zabrać.

Jeśli chcesz zgłębiać tajniki astrologii, zrozumieć, gdzie tkwią klucze do zdarzeń z naszego życia, dlaczego nasze losy są takie, a nie inne, jak można rozpoznać swój potencjał - dołącz do prowadzonego przeze mnie kursu astrologii online.

Zapisy biuro@solarius.pl

Więcej informacji

 https://solarius.pl/kurs-astrologii/

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Na nowo połączyć. Wywiad z praktykantką Uzdrawiania Rekonektywnego i Rekoneksji Danutą Nowak

Poniżej przedstawiamy wywiad z praktykantką Uzdrawiania Rekonektywnego i Rekoneksji Danutą Nowak. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »