Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 27.01-02.02

Autor Piotr Gibaszewski, 25.01.2020

 

 

 

Zimy nie widać. Czyżby już o nas zapomniała i odpuściła sobie? Czy nie zobaczymy już śniegu i mrozu? Jednak nie zrażając się tym, co mamy za oknem niektórzy z nas rozpoczynają zimowe ferie i wyjeżdżają na zasłużony urlop. I choć mamy półmetek karnawału, w naturze trwa marcowa, ponura pogoda. Tydzień zaczynamy zatem nieco melancholijnie i nostalgicznie, a aura nie będzie nastrajać nas szczególnie optymistycznie. Wejście Księżyca w znak Ryb, kwadratura Wenus z Marsem oraz koniunkcja z Neptunem wzbudzi w nas tęsknoty, wspomnienia, romantyczne marzenia i subtelne uczucia. Podobny stan duszy utrzyma się nam we wtorek. Księżyc w koniunkcji z Neptunem oraz kwadratura Marsa z Neptunem przypomną nam o niespełnionych potrzebach, o miłości która przeminęła, o żalu, smutku i poczuciu samotności. Jednak po południu czeka nas coś miłego. Sympatyczną niespodziankę zrobi nam ktoś bliski. Ciepły gest, przyjazne słowo, czułość i delikatność, której doświadczymy, zawdzięczać będziemy szczęśliwej koniunkcji Księżyca z Wenus, która pozwoli nam spojrzeć na nasze życie uczuciowe w innym, bardziej pozytywnym świetle. Z letargu i zadumy wyrwiemy się we środę. Księżyc wkraczając w znak Barana zachęci nas do aktywności, ruchu, działania, sportowej i zawodowej rywalizacji. Końcówka stycznia przyniesie zdecydowane uspokojenie nastrojów i samopoczucia, więc i nasza wrażliwość na depresyjną pogodę będzie niewielka. Sytuacja zacznie się rozkręcać w weekend. W sobotę Księżyc wkracza w znak Byka oraz znajdzie się w koniunkcji z Uranem, co zapowiada serię niespodzianek, zaskakujących zwrotów sytuacji. Nie wszystkie jednak wydarzenia nas ucieszą i zadowolą. Mimo to możemy liczyć na wesoły karnawałowy czas. Niedzielny sekstyl Wenus z Plutonem zachęca do towarzyskich flirtów, spotkań, randek i szalonej, erotycznej zabawy. 

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii
www.solarius.pl
astrolog@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Hooponopono

Hooponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2020

Wielkie stellum w znaku Koziorożca, koniunkcja Saturna z Plutonem, półkrzyż znaków kardynalnych i zaćmienie Księżyca. Rok zaczyna się imponującą serią astrologicznych wydarzeń. Co nas zatem czeka wraz z początkiem roku? Zapraszam do lektury mojej prognozy na styczeń 2020.
więcej »