Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 30.09-06.10

Autor Piotr Gibaszewski, 28.09.2019

 

 

 

Jesień nam przypomni o swojej urodzie, pięknie i romantycznym nastroju obdarzając nas sporą porcją słońca i ciepła. Tydzień zaczynamy pracowicie, na sporych obrotach, pod znakiem mobilizacji i przyspieszenia. Sekstyl Merkurego z Saturnem postawi nas do pionu, pomoże rozruszać szare komórki, usprawnić komunikację, wzmocni precyzję, logikę i racjonalne myślenie. Nie dla wszystkich jednak będzie to miły i przyjemny dzień. Kwadratura Słońca z Plutonem sprawia, że mocno skomplikuje się nasza sytuacja związana zaplanowanymi przedsięwzięciami, interesami i finansową stroną umów i kontraktów. Na szczęście wieczór przyniesie ukojenie duszy i umysłu. Księżyc wkraczając w znak Byka pozwoli uspokoić emocje, odprężyć ciało, odzyskać dobre relacje z bliskimi rodziną. Sporą nerwowość poczujemy we wtorkowy poranek. Koniunkcja Księżyca z Uranem sprawia, że przywitają nas nie tylko promienie jesiennego słonka, ale też stres, napięcie i gonitwa myśli. Szybko się jednak przekonamy, że nadmierna mobilizacja i gorączkowe rozważania były kompletnie niepotrzebne. Opozycja Księżyca z Wenus sprawia, że leniwe tempo, wesołe pogaduszki i żarty zastąpią poważne rozmowy i dyskusje. Korzystnym dniem do twórczych przedsięwzięć będzie środa. Trygon Merkurego z Neptunem sprawia, że będziemy wpadać na ciekawe pomysły i odkrycia. Jednak opozycja Księżyca z Merkurym ostrzega przed intelektualnym chaosem, rozpraszaniem uwagi na rzeczy nieistotne i błahe. We czwartek znów nasz intelekt odzyska sprawność i efektywność, w czym znaczący udział będzie mieć Księżyc w Bliźniętach. Piątkowa opozycja Księżyca z Jowiszem każe sobie odpuścić w tym dniu realizację ambitnych i trudnych zadań. Bardziej nas będzie ciągnąć do przyjemności, wygłupów, biesiad i plotek, niż do obowiązków, pracy i nauki. W sobotę zatęsknimy za chwilą odpoczynku. Księżyc w Raku to zachęta do małej porcji relaksu, odprężenia ciała i psychiki. Ciekawe spotkania, nowe kontakty i znajomości zapowiada niedzielny sekstyl Merkurego z Plutonem oraz Wenus z Saturnem. Jednak nastrój może nas chwilami zawodzić. Opozycja Księżyca z Saturnem nie jest dobrą wiadomością dla tych, którzy nie lubią jesiennych, długich wieczorów. Warto jednak wyskoczyć na mały spacer oraz wyrzucić z głowy natrętne wspomnienia i myśli.

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii
www.solarius.pl
astrolog@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

JOGA+ detox naturalny (owoce warzywa) w Beskidach 8-13.10.2016!

Szczuplejsze, zdrowsze ciało, promienny uśmiech, lekka głowa, spokojny umysł.. Przypływ energii i chęci do życia GWARANTOWANY. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »