Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 13-19.07

Autor Piotr Gibaszewski, 11.07.2020

 

 

 

 

Nienajlepsze humory będą mieć ci, którzy wyjeżdżają na upragniony urlop lub letni wypoczynek. Kapryśna, chłodna i deszczowa aura raczej nie zapewni nam brązowej opalenizny, więc z plażowania raczej nici. Jednak ci, którzy nie przepadają za upałami, lubią piesze wędrówki, wypady do lasu lub w góry, nie będą narzekać. Niższe temperatury sprzyjają sportowej i turystycznej aktywności. 

Mimo zimnej, deszczowej pogody tydzień zaczynamy w niezłych nastrojach. Księżyc wkraczając wieczorem w znak Byka pozwoli nam odzyskać poczucie bezpieczeństwa, spokoju i stabilizacji. 

Wtorek będzie jednak dużo bardziej nerwowy. Opozycja Słońca z Jowiszem oraz koniunkcja Księżyca z Uranem mocno podniosą poziom napięcia, przypomną nam o pilnych sprawach do załatwienia, nieprzyjemnie zaskoczą nas wydarzeniami i sytuacjami, które każą nam się zastanowić nad sensem utrzymywania układów towarzyskich i relacji z ludźmi, z którymi niekoniecznie nam jest już po drodze.

Jeszcze więcej napięć, konfliktów, wstrząsów i rozczarowań przyniesie środa. Opozycja Słońca z Plutonem ostrzega przed eskalacją emocji, przed używaniem słów i gestów, które mogą ranić i zadawać ból. 

I choć pogoda nie będzie nas rozpieszczać, dzięki wejściu Księżyca w znak Bliźniąt, wielu z nas postanowi we czwartek ruszyć się z domu, rozejrzeć się za jakąś nową okazją do nawiązania kontaktu, znajomości, biznesowego układu lub porozumienia.

Piątek przyniesie zdecydowaną poprawę nastroju i humoru. Przyjazna i przyjemna koniunkcja Księżyca z Wenus sprawi, że przypomnimy sobie o znajomych, przyjaciołach oraz ukochanej osobie, z którą mamy silną uczuciową więź.

Stan odprężenia, relaksu, spokoju i emocjonalnej równowago zapewni nam w sobotnie popołudnie Księżyc wkraczając w znak Raka, co sprzyja rodzinnym spotkaniom, biesiadom i imprezom. 

W niedzielę nie będziemy siedzieć w domu. Koniunkcja Księżyca z Merkurym sprawi, że najdzie nas ochota na wycieczkę, długi spacer, wyjazd do znajomych, turystyczną podróż połączoną ze zwiedzaniem ciekawych, urokliwych miejsc.

Jeśli chcesz zgłębiać tajniki astrologii, zrozumieć, gdzie tkwią klucze do zdarzeń z naszego życia, dlaczego nasze losy są takie, a nie inne, jak można rozpoznać swój potencjał - dołącz do prowadzonego przeze mnie kursu astrologii online.

Zapisy biuro@solarius.pl

Więcej informacji

 https://solarius.pl/kurs-astrologii/

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii.

Autorka prezentuje opracowaną przez siebie metodę pracy nad emocjami i wynikające z niej możliwości rozwoju. Wyjaśnia wpływ czakr na poszczególne narządy oraz podaje przykłady wydarzeń, które mogły zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »