Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 09-15.12

Autor Piotr Gibaszewski, 06.12.2019

 

 

 

Zima objawi się wraz z początkiem grudnia, ale tylko w postaci małego akcentu. Na jej większe przyjście chyba musimy dłużej poczekać. Póki co, gorączkowe zakupy i mikołajowe prezenty mocno absorbują naszą uwagę, myśli… i portfel. Tydzień zaczynamy bardzo ważnym, symbolicznym wydarzeniem. Po roku wędrówki przez znak Strzelca Jowisz wkracza w Koziorożca. Pora się zatem poważnie zastanowić nad tym, dokąd zmierzamy, jakie cele nam przyświecają, co mamy do przepracowania, co do porzucenia i do zmiany. We wtorek nastrój i humor nam będą sprzyjać, a umysł nas nie zawiedzie ani w pracy, ani w szkole. Sekstyl Merkurego z Plutonem oraz Wenus z Marsem, a także wejście Księżyca w znak Ryb, będą mieć wyśmienity wpływ na nasze relacje, układy towarzyskie i związki. Środa zapowiada się romantycznie, choć nieco melancholijnie. Koniunkcja Księżyca z Neptunem przywoła wspomnienia, obudzi sentymenty, uczucia i potrzebę bliskości, która nie do końca była spełniona. We czwartek pod wieczór otrząśniemy się ze smutnych nastrojów. Księżyc wkraczając w znak Barana zachęci nas do tego, byśmy coś zrobili z ciałem, byśmy przestali zadręczać umysł ciągłymi myślami i rozważaniami. Piątkowy Mikołaj przyniesie dużo prezentów oraz miły i spokojny nastrój. Podobnie wesoło i łagodnie zapowiada się sobota. Nieoczekiwanie w niedzielę czeka nas masę spraw, mnóstwo rzeczy do załatwienia, ważne rozmowy z bliskimi i partnerem. Kwadratura Słońca z Neptunem sprawia, że czekają nas wcześniejsze przedświąteczne porządki – w tym wypadku w sprawach rodzinnych, dotyczących związku i relacji z uczuciowych. Pewne napięcie i nerwowość zwiastuje koniunkcja Księżyca z Uranem, więc chwilami może być dramaturgicznie i wybuchowo. Mimo to jednak podsumowania i wnioski napełnią nas optymizmem i nadzieją. Księżyc w Byku oraz sekstyl Wenus z Neptunem zapewnią nam dużą porcję uśmiechu, optymizmu i nadziei, więc zamiast skupiać się na problemach, będziemy szukać konstruktywnych i pozytywnych rozwiązań.

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii
www.solarius.pl
astrolog@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ezoter zacytowany przez Politykę

Tygodnik Polityka w artykule pt. Obsesja coachingu Polokołczing Joanny Drosio-Czaplińska cytuje tekst opublikowany na łamach portalu Ezoter pt. Wróżka czy coach? Pauliny Napory. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »