Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.01

Autor Piotr Gibaszewski, 18.01.2020

 

 

 

Karnawał w pełni, więc wielu z nas ma zamiar zabawić się i zaszaleć na balach, prywatkach i domówkach. Zimy jak nie było, tak też jej nie widać, więc niektórzy z nas już nieco przestawiają się na wiosenny tryb działania. Czy nie za wcześnie? Tydzień witamy optymistycznym, niosącym nadzieję akcentem, jakim jest wejście Słońca w znak Wodnika. Mimo to czeka nas dużo spraw do załatwienia, nie unikniemy pośpiechu, stresu i nerwów. Koniunkcja Księżyca z Marsem mocno podniesie poziom napięcia, więc w pracy, w interesach i w szkole czekają nas pilne decyzje do podjęcia, nawał spraw, dużo zadań i wyzwań, którym trzeba stawić czoła. Szarą rzeczywistość i codzienność zapowiada we wtorek wejście Księżyca w znak Koziorożca. Środa zaś przyniesie dużo większą porcję uśmiechu i przyjemności. Koniunkcja Księżyca z Jowiszem oraz sekstyl Wenus z Jowiszem pomogą nam znaleźć wiele optymistycznych stron w monotonni codziennych spraw. Jednak kwadratura Słońca z Uranem każe się przygotować na niespodzianki i zaskakujący zwrot sytuacji, co może nam nieco skomplikować plany i strategie. We czwartek nie liczmy na miłe chwile. Koniunkcja Księżyca z Saturnem i Plutonem mocno nas zderzy z twardą rzeczywistością, zmusi do nieprzyjemnych, ale koniecznych decyzji, ujawni problemy i słabości, z których nie do końca zdawaliśmy sobie sprawę. Ten smutny nastrój rozwieje się w piątek. Nów oraz wejście Księżyca w znak Wodnika zdecydowanie nam poprawi humor, przyniesie szansę na przełamanie blokad, pozwoli zacząć nowy etap życia. Weekend zapowiada się całkiem przyjemnie, wesoło, ale zarazem aktywnie i interesująco. Merkury w koniunkcji z Marsem oraz koniunkcja Księżyca z Merkurym są zapowiedzią dużego przyspieszenia na polu umysłowym, a zarazem szansą na nowe, inspirujące kontakty, znajomości i przyjaźnie. Karnawałowe imprezy to doskonała okazja do nawiązania nowych relacji, a zarazem okazja do przełamania poczucia samotności, izolacji i odosobnienia. 

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii
www.solarius.pl
astrolog@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Pełne wykorzystanie sił witalnych organizmu

Ogólny wzrost świadomości powoduje, że ludzie zwracają coraz większą uwagę na swój stan zdrowią i poszukują różnych metod pracy ze sobą, które przyniosą pozytywne skutki w życiu codziennym. Do łask wraca holistyczne podejście do zdrowia, ponieważ człowiek, jak i wszystko we Wszechświecie funkcjonuje, jako holon. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2020

Wielkie stellum w znaku Koziorożca, koniunkcja Saturna z Plutonem, półkrzyż znaków kardynalnych i zaćmienie Księżyca. Rok zaczyna się imponującą serią astrologicznych wydarzeń. Co nas zatem czeka wraz z początkiem roku? Zapraszam do lektury mojej prognozy na styczeń 2020.
więcej »