Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02

Autor Piotr Gibaszewski, 15.02.2020

 

 

 

Nie wygląda na to, by zima miała jeszcze wrócić, więc jedną nogą już jesteśmy w przedwiośniu. Natura nam daje wiele znaków, że wiosnę przeczuwa i wcześniejszej wiosny oczekuje. Tydzień zaczynamy stosunkowo spokojnie, choć wielu z nas może już odczuwać typowe na przedwiośniu zmęczenie, znużenie i wyczerpanie. Ten stan mocniej da się nam we znaki we wtorek. Księżyc wkracza w znak Koziorożca i znajdzie się w koniunkcji z Marsem, więc nie dziwmy się, że nasza kondycja i nastrój dalekie będą od entuzjazmu i optymizmu. Dojdzie do tego rozdrażnienie i psychiczne napięcie, więc o spór, konflikty, agresywne gesty i słowa nie będzie trudno. We środę nad ranem Słońce wkracza w znak Ryb. Ukojenie duszy, uspokojenie emocji i nastrojów przyniesie koniunkcja Księżyca z Jowiszem, dzięki której będzie w nas więcej akceptacji i pogodzenia wobec tego, co zmienić nie możemy i na co wpływu nie mamy. Dobry nastrój nie utrzyma się na długo. We czwartek Księżyc wejdzie w koniunkcję z Saturnem i Plutonem, co dla tych, którzy źle znoszą tę porę roku może przynieść przygnębienie i nasilenie się tendencji depresyjnych, niechęć do nauki i pracy, poczucie przywalenia problemami stresem i codziennymi zmaganiami z losem. Ale pojawia się również nadzieja. Fantastyczny sekstyl Jowisza z Neptunem oraz wejście Księżyca w znak Wodnika sprawi, że zamiast się zamartwiać, oddamy się rozkoszom podniebienia objadając się pączkami i innymi słodkościami. Toż to tłusty czwartek, więc nawet najbardziej zaciekli wyznawcy dietetycznych tortur muszą w tym dniu przymknąć oko na swoje restrykcyjne zasady. Będzie jeszcze okazja do postów i głodówek, więc dziś możemy nieco zaszaleć. Jeszcze przyjemniej zrobi się w piątek. Doskonały trygon Marsa z Uranem sprawi, że wielu z nas hucznie i aktywnie będzie obchodzić ostatni weekend karnawału. Weekend zapowiada się wyśmienicie. Słońce w sekstylu z Uranem, Księżyc wkraczając w Ryby oraz nów Księżyca w tym znaku sprawiają, że nie ma mowy o zamartwianiu i rozpamiętywaniu problemów. Jedynie kwadratura Wenus z Jowiszem każe lekko powściągnąć nasze apetyty na niezdrowe jedzenie i alkohol, gdyż wielu z nas będzie mieć ochotę na to by całkiem puścić kontrolę nad rozsądkiem i moralnymi zasadami.

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii
www.solarius.pl
astrolog@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Czym jest Metoda Dwupunktowa?

Metoda Dwupunktowa jest narzędziem, które łączy dwie niezależne od siebie teorie, a jednak bliźniaczo podobne. Jedna to Matryca Energetyczna Richarda Bartletta, druga ? Synchronizacja Kwantowa Franka Kinslowa. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »