Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 14-20.09

Autor Piotr Gibaszewski, 11.09.2020

 

 

 

 

Ci, którzy przedwcześnie pożegnali lato, będą mile zaskoczeni. Końcówka kalendarzowego lata zapowiada się wyśmienicie – słonecznie, ciepło, przyjemnie.

Pod takim właśnie znakiem – sympatycznego i przyjaznego nastroju – zaczynamy tydzień. Poniedziałkowa koniunkcja Księżyca z Wenus w połączeniu z napływem powietrza z południowej Europy pozytywnie nastroi nas do życia, do działania, do kontaktów i relacji z innymi ludźmi. 

Dobrą formę, fizyczną sprawność, pogodny nastrój, wysoką efektywność w pracy i w interesach zapowiada we wtorek trygon Słońca z Plutonem. To zatem dobry dzień na to, by się zabrać za trudne, męczące i skomplikowane rzeczy, gdyż sprawy pójdą nam dobrze i skutecznie. Nieco gorzej zapowiada się ten dzień w relacjach i związku. Kwadratura Wenus z Uranem może przynieść niespodziewaną kłótnię, spór lub towarzyskie zamieszanie. Wieczorne wejście Księżyca w znak Panny pozwoli nam zapanować nad emocjonalnym chaosem.

Czwartkowy poranek nie dla wszystkich będzie przyjemny. Opozycja Księżyca z Neptunem nie zachęci nas do wstawania. Umysł też nam może nieco szwankować, na co spory wpływ ma kwadratura Merkurego z Jowiszem. Jednak nie możemy poddać się dominacji chaosu. To bowiem dzień nowiu Księżyca w znaku Panny, a zarazem doskonała szansa na to, by mocno ruszyć do przodu z naszymi ważnymi planami, celami i dążeniami. Trygon Słońca z Saturnem pomoże nam zamienić tęsknoty, wizje i idee na konkrety, realne działania i skuteczne strategie. Wieczorem Księżyc wejdzie w znak Wagi, co zachęci nas do zafundowania sobie jakiejś małej przyjemności.

W ostatni weekend astronomicznego lata najdzie nas ochota na to, by pożegnać lato hucznie i wesoło. Spontaniczny pomysł na wyjazd, spotkanie towarzyskie lub imprezę zapowiada koniunkcja Księżyca z Merkurym. Jednak sytuacja może się wymknąć spod kontroli na nasze zachowanie dalekie będzie od rozsądku i powagi. Opozycja Księżyca z Marsem oraz wejście Księżyca w znak Skorpiona skłaniać nas może do dziwnych, niebezpiecznych i ryzykownych zachowań. 

W niedzielę Księżyc znajdzie się w opozycji z Uranem, co może nam mocno namieszać w głowie i skłonić do podejmowania nieprzemyślanych, emocjonalnych decyzji – zawodowych, uczuciowych i rodzinnych. Nie pozwólmy zatem na to, by diabeł nas pchał na życiowe i umysłowe manowce.

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii prognostycznej, a także warsztat interpretacji horoskopu
www.solarius.pl
biuro@solarius.pl 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wspaniała jest nasza intuicja

Na początku ewolucji człowiek był na podobnym stopniu rozwoju jak zwierzęta i kierował się tak jak one instynktem pozwalającym przeżyć. Stopniowo człowiek rozwijał sposoby porozumiewania się z innymi ludźmi po przez gesty i dźwięki. Tak powstały słowa i język jako środek komunikacji. Język migowy, rysunki i znaki pisane na skałach, stanowiły wiadomości przekazywane innym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »