Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.11

Autor Piotr Gibaszewski, 09.11.2019

 

 

 

Doprawdy nie możemy narzekać na listopad. Nie jest szary i smutny, jest całkiem sporo liści na drzewie, a pogoda jest iście wiosenna i ciepła. Ten odzwierciedlony w naturze miły nastrój uda się nam utrzymać przez niemal cały tydzień. Tydzień zaczynamy spokojnie i na luzie. We wtorek Mars wkracza w znak Skorpiona, więc wielu z nas postanowi mocno się wziąć za to wszystko, co nas męczy, irytuje, blokuje i ogranicza. To świetny czas na uprawianie sportu, walkę, rywalizację, nowe wyzwania, ale też bardzo dobry moment na spełnianie miłosnych potrzeb i pragnień oraz relaksujący seks. We środę Księżyc wkracza w znak Panny, więc bardziej skupimy się na szczegółach i konkretach, co bardzo nam pomoże w pracy i w interesach. We czwartek listopadowe klimaty mocniej się odezwą. Opozycja Księżyca z Neptunem wprowadzi nas w melancholijny nastrój. Wyśmienicie zapowiada się zaś piątek. Wejście Księżyca w Wagę, a popołudniu Słońca w Strzelca każe nam zapomnieć, że mamy zaawansowaną jesień, więc telewizyjne reklamy z kolędami brzmieć będą w uchu nam cokolwiek dziwnie. W sobotę możemy liczyć na dobry nastrój i humor, co sprzyja odprężeniu i regeneracji ducha. Szalona i zwariowana będzie zaś niedziela, chwilami fantastyczna, chwilami ponura i nerwowa. Napięcie i nerwowość wyzwoli Księżyc wkraczający w znak Skorpiona, w koniunkcji z Marsem, opozycja Księżyca z Uranem oraz opozycja Marsa z Uranem. I choć to mocny i wybuchowy zestaw, to jednak będą również miłe akcenty. Koniunkcja Wenus z Jowiszem pozwoli nam przeżyć coś bardzo przyjemnego i ekscytującego, więc możemy liczyć na dobrą zabawę, randkowy sukces i fantastyczny seks.

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii
www.solarius.pl
astrolog@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Medycyna holistyczna

W podejściu zintegrowanym, nazywanym medycyną holistyczną, najważniejszy jest pacjent, nie zaś filozoficzne czy naukowe dywagacje o tym, co jest możliwe a co nie jest możliwe. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »