Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 26.09.2019

 
 
 
 
 
Trzeba też powiedzieć przykrą, nieprzyjemną prawdę. Jeszcze nikt nigdzie na świecie nie wygrał z populistami w normalnych kampaniach wyborczych, po tym, jak się dorwali do władzy. Zawsze upadają po jakiejś katastrofie, a potem nadciąga rewolucja lub potężny przewrót. Populiści zawsze wygrywają wybory, bo kłamią więcej, zawsze więcej dadzą i obiecają, świetnie manipulują lękami, łatwo znajdują wroga, napędzają plebs przeciwko elitom. Populiści i dyktatorzy przegrywają tylko na jednym polu – gdy zarżną gospodarkę (Mugabe, Fujimori, Peron, Jaruzelski), gdy przegrają wojnę (Mussolini, Hitler) albo po prostu umrą (Pinochet, Franco, Salazar).
 
Październikowe układy na pełni i nowiu będą twardym crash-testem dla populistycznych macherów, kłamców, oszustów, sprytnych demagogów. Po wesołej popijawie czeka więc ludzkość nieprzyjemny proces trzeźwienia, leczenie kaca oraz płacenia rachunków za imprezowanie bez opamiętania.
 
Astrologiczny przegląd
W horoskopie Turcji Neptun wkracza na Medium Coeli „rozwadniając” siłę, ambitne cele, twardy kurs, który obrał prezydent Turcji. Kraj pogrąża się w kryzysie ekonomicznym. Słabnie waluta, spadają notowania na tureckiej giełdzie, spada PKB. Erdogan zaczyna coraz mocniej doświadczać konsekwencji swojej dyktatorskiej, populistycznej i nacjonalistycznej polityki. Nie mniejsze kłopoty czekają Rosję. Koniunkcja Saturna z Księżycem będzie bolesnym wstrząsem dla już i tak słabej gospodarki Rosji, stąd liczne protesty młodych Rosjan. Wędrujący przez ascendent horoskopu niepodległości Grecji Uran jest zapowiedzią dużych zmian społecznych w tym głęboko dotkniętym przez populizm i kryzys gospodarczy kraju.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Łubinowe Wzgórze

Jest takie miejsce, gdzie zimą promienie słońca podświetlają wzgórze, nadając mu jeszcze większą siłę i energię, gdzie śnieg skrzypi pod stopami, a sarny przebiegają drogę podczas spacerów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »