Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 26.09.2019

 
 
 
 
 
Świat w październiku
 
 
Dwa wydarzenia październikowego nieba powinny przykuć naszą uwagę. Pierwszym będzie półkrzyż znaków kardynalnych na pełni Księżyca z 13.10. Pełnia (Księżyc w Baranie i Słońce w Wadze) znajdzie się w kwadraturze do powoli dopełniającej się koniunkcji Saturna z Plutonem w Koziorożcu. Znaki kardynalne symbolizują rzeczy najważniejsze – a zatem systemy polityczne, mocarstwa, centralne urzędy, wojsko i geostrategie. Będziemy mieć zatem w połowie miesiąca jakieś poważne zawirowania, polityczny, militarny i ekonomiczny kryzys, który wstrząśnie globalną sytuacją polityczną i gospodarczą.
 
Jeszcze bardziej spektakularne, mocne i dynamiczne wydarzenie czeka nas pod koniec miesiąca. 28.10 na nowiu Księżyca dojdzie do niezwykle dokładnej opozycji nowiu w Skorpionie z Uranem w Byku. Dokładność ta będzie wręcz widowiskowa. Nów (4 stopnie i 25 minut) znajdzie się naprzeciw Urana (4 stopnie 36 minut), czyli różnica wynosi zaledwie 11 minut kątowych, co jest wręcz szokująco precyzyjne. Zwróćmy uwagę na to, że wydarzenie to dziać się będzie w pasie Byk – Skorpion. To znaki stałe, kojarzące się z posiadaniem, zasobami, ekonomią, surowcami, spekulacjami, rynkami, walutami, bankami centralnymi, ale też z kontrolą nad przepływem pieniądza i towarów (cła, kontyngenty, paliwa, ropa naftowa). Jeśli jest jakieś naprawdę mocne, groźne dla rynków, posępne i wstrząsowe wydarzenie ostatnich miesięcy, a może nawet i lat, to ujrzymy je właśnie pod koniec października.
 
Od kilku lat obserwujemy pochód populistycznej rewolty, która wysadza w powietrze demokrację liberalną, międzynarodowe porozumienia, zasady, traktaty i umowy. Kolejne kraje tracą status demokratycznych, czyli posiadających wolne media, wybory, opozycję, niezależne sądownictwo, transparentność i trójpodział władz. Układy polityczno-mafijne zapanowały na Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i zaczynają się rozwijać również w Polsce. Jednak tenże marsz się nieco zatrzymał, a pędzący w tym biegu populistyczni liderzy dostali zadyszki – słaby wynik nacjonalistów w wyborach do UE, porażka Salviniego we Włoszech, porażka Erdogana w wyborach w Turcji, potężny spadek notowań poparcia społecznego prezydenta Rosji Putina, w Wielkiej Brytanii zaś prący na ślepo do Brexitu premier Johnson dostał po nosie od Sądu Najwyższego, który zrównał z ziemią jego sprytną sztuczkę zawieszającą obrady Parlamentu, co miało mu ułatwić Brexit. Jednak źródła populizmu nie wygasły, a niebezpieczeństwa związane z tym, dokąd może to szaleństwo prowadzić, są potężne.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Efekt synchroniczności Kirby Surprise

Oto rewolucyjna metoda zarządzania rzeczywistością, dzięki której wywołasz efekt synchroniczności, a więc odzwierciedlisz w swoim życiu tylko pożądane przez ciebie wydarzenia. By rozbudzić te potężne perspektywy tworzenia, musisz jedynie odblokować swój umysł. Dr Kirby Surprise oferuje ci koncepcję z pogranicza fizyki kwantowej, teorii chaosu i złożoności, która pozwoli odrzucić teorię przypadku i samodzielnie kreować wydarzenia w swoim życiu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »