Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na wrzesień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 07.09.2019

 
 
 
 
 

Wrześniowy półkrzyż znaków zmiennych tworzy Neptun w Rybach, Jowisz w Strzelcu oraz Mars w Pannie. W połowie miesiąca, na pełni Księżyca, pełnia osadzi się na opozycji Neptuna z Marsem, więc dojdzie do wzmocnienia półkrzyża. Ideą znaków zmiennych są – nomen-omen – zmiany właśnie. Półkrzyż jako nieharmonijna, napięciowa, ostra i twarda figura mocno namiesza na chwiejących się rynkach finansowych, przyniesie falę pesymizmu inwestorskiego, ujawni patologie, jakie zafundowały nam banki centralne emitując olbrzymi dług w postaci tzw. luzowania ilościowego (quantitative easing). Przecinające się linie amerykańskich rentowności krótko terminowych z długoterminowymi obligacjami zapowiada kryzys, co już wielokrotnie się potwierdziło w historii

Jakby niepokoju i obaw było mało, oliwy do ognia dolał nowo mianowany premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, który na pięć tygodni zawiesił obrady brytyjskiego parlamentu po to, by dopchnąć kolanem Brexit. Populistyczna zaraza dotarła kilka lat temu na Wyspy Brytyjskie w związku z referendum dotyczącym wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, co miało związek z wstrząsająco mocnym tranzytem Plutona w roku 2013 przez Imum Coeli oraz Słońce Zjednoczonego Królestwa. Był to pierwszy – i wszystko wskazuje na to, że i ostatni – tranzyt Plutona przez Słońce i IC horoskopu UK. Poprawę uczynił Saturn, który w 2018 roku przeszedł przez to samo miejsce, stąd taka zaciekła, desperacka determinacja w kierunku Brexitu. Destrukcyjne działanie tranzytu Plutona, wzmocnionego Saturnem, sprawi, że nastąpi szereg procesów, które przyniosą rozpad Zjednoczonego Królestwa, a zatem odejście Irlandii Płn., Szkocji i być może też Walii. W ten oto sposób zakończy życie brytyjskie imperium, które rozpada się już od ponad siedemdziesięciu lat.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Naturalna Pani Domu. Sprzątaj ekologicznie tanio bez wysiłku.

Sprzątanie to czynność, którą niewiele osób lubi. Autorka przekonuje jednak, że nie musi tak być. Prawdopodobnie słyszałeś o zaletach popularnych produktów, takich jak soda oczyszczona, sól czy ocet, używanych do usuwania plam i czyszczenia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »