Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na wrzesień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 07.09.2019

 
 
 
 
 

Jednym z kluczowych układów – już nie tylko września, ale i całego roku – jest wielki trygon ziemski, który będzie mieć miejsce od 01 a 07 września. Tworzy Saturn w Koziorożcu, Uran w Byku, oraz Mars w Pannie. Jego początkowa wersja – z 30 sierpnia – obok Marsa zawierała jeszcze nów Księżyca, Merkurego i Wenus. Jaki ma to związek z płonącymi lasami Amazonii, Indonezji i Afryki oraz szalonymi pomysłami Tumpa, by wycinać lasy Alaski? Co ten niezwykle pomyślny i optymistyczny układ może wnieść dobrego do tej tragicznej historii? W dziejach ludzkości już wielokrotnie sprawdzała się zasada, że aby coś poszło w dobrym kierunku, musi wydarzyć się coś bardzo złego. By Europa otrząsła się z demonów przemocy, nacjonalizmu i wojen, musiała przejść przez hekatombę I i II Wojen Światowych. Dopiero po tragedii wojennego ludobójstwa obudziły się idee współpracy, demokracji, porozumienia i dialogu. Podobnie teraz świat musi przeżyć silny wstrząs, znaleźć się na granicy kataklizmu, by się zjednoczyć w dziele dbania o nasze wspólne dobro. Takie właśnie przesłanie będzie niósł sierpniowo-wrześniowy wielki trygon ziemski. 

Obok tematów związanych z ekologią, mocno nas pasjonują problemy geopolityczne związane z rozkręcającą się wojną handlową – to też w końcu domena trygona ziemskiego. I choć się o nim mówiło od dość dawna, bo już od około dwóch lat, globalny kryzys ekonomiczny puka już do naszych bram. I wszystko na to wskazuje, że będzie to kryzys wyjątkowy, gdyż związany z fundamentami tego, jak funkcjonują rynki finansowe i procesy ekonomiczne. Ale nie będzie to – tak jak by sobie tego życzyła radykalna lewica – upadek gospodarki rynkowej i kapitalizmu. Przyczyny obecnych i nadchodzących problemów świata tkwią bowiem nie w immanentnym złu, które drzemie w kapitalizmie, ale w interwencjach rządów i banków centralnych, które pompują pusty pieniądz na rynek, co prowadzi do licznych patologii i ekonomicznych absurdów.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Pewność w niepewnych czasach

Konkurs i zaproszenie na wykład ''Gdy pokonamy niepewność, odkryjemy w naszym życiu cuda'' »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »