Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na wrzesień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 07.09.2019

 
 
 
 
 

Jednym z kluczowych układów – już nie tylko września, ale i całego roku – jest wielki trygon ziemski, który będzie mieć miejsce od 01 a 07 września. Tworzy Saturn w Koziorożcu, Uran w Byku, oraz Mars w Pannie. Jego początkowa wersja – z 30 sierpnia – obok Marsa zawierała jeszcze nów Księżyca, Merkurego i Wenus. Jaki ma to związek z płonącymi lasami Amazonii, Indonezji i Afryki oraz szalonymi pomysłami Tumpa, by wycinać lasy Alaski? Co ten niezwykle pomyślny i optymistyczny układ może wnieść dobrego do tej tragicznej historii? W dziejach ludzkości już wielokrotnie sprawdzała się zasada, że aby coś poszło w dobrym kierunku, musi wydarzyć się coś bardzo złego. By Europa otrząsła się z demonów przemocy, nacjonalizmu i wojen, musiała przejść przez hekatombę I i II Wojen Światowych. Dopiero po tragedii wojennego ludobójstwa obudziły się idee współpracy, demokracji, porozumienia i dialogu. Podobnie teraz świat musi przeżyć silny wstrząs, znaleźć się na granicy kataklizmu, by się zjednoczyć w dziele dbania o nasze wspólne dobro. Takie właśnie przesłanie będzie niósł sierpniowo-wrześniowy wielki trygon ziemski. 

Obok tematów związanych z ekologią, mocno nas pasjonują problemy geopolityczne związane z rozkręcającą się wojną handlową – to też w końcu domena trygona ziemskiego. I choć się o nim mówiło od dość dawna, bo już od około dwóch lat, globalny kryzys ekonomiczny puka już do naszych bram. I wszystko na to wskazuje, że będzie to kryzys wyjątkowy, gdyż związany z fundamentami tego, jak funkcjonują rynki finansowe i procesy ekonomiczne. Ale nie będzie to – tak jak by sobie tego życzyła radykalna lewica – upadek gospodarki rynkowej i kapitalizmu. Przyczyny obecnych i nadchodzących problemów świata tkwią bowiem nie w immanentnym złu, które drzemie w kapitalizmie, ale w interwencjach rządów i banków centralnych, które pompują pusty pieniądz na rynek, co prowadzi do licznych patologii i ekonomicznych absurdów.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak pokonać Alzheimera

Mózg jest w pełni zdolny do prawidłowego funkcjonowania przez całe życie. Demencje i inne choroby mózgu nie są częścią naturalnego procesu starzenia. Książka stanowi drogowskaz, jak utrzymać zdolności umysłowe, a nawet odwrócić już zaistniałe procesy degeneracyjne. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »