Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Wprowadzenie do psychotroniki cz. 1

Autor Paweł Karwat, 10.08.2019
                                  Wprowadzenie do psychotroniki cz. 1


Dla osób, które nie przeszły treningu psychotronicznego pod okiem doświadczonego nauczyciela temat psychotroniki stanowi w dużej mierze kwestię teoretyczną.
Mówimy o miłośnikach zjawisk paranormalnych, o zaczytywaniu się w ezoterycznych książkach, o kursach “duchowego uzdrawiania” i całej masie innych “niezwykłości”, co powoduje, że jeszcze bardziej odrywamy się od tego, czym psychotronika naprawdę jest i czym może się stać dla każdego zainteresowanego właściwą edukacją.
Psychotronika nie jest wymysłem jednego wieczoru, nie jest wynikiem czyjegoś kaprysu lub nawiedzenia. To efekt wielowiekowych przemian w sferze poznania ludzkiego i kultury.
Nie wszystkie ścieżki, którymi poszła zawiodły ją do upragnionych rezultatów, nie wszystko co nazywa się “psychotroniką” powinno się tak nazywać. Niemniej spora część wysiłków nie poszła na marne i mamy dziś do czynienia z naprawdę solidnym, pewnym i możliwym do nauczania systemem wiedzy, jeśli oczywiście istnieje możliwość kontaktu z kimś, kto osiągnął w nim mistrzostwo.
Każda dziedzina wymaga mistrzów i nikogo nie powinno to dziwić. Tylko dzięki ich istnieniu mamy szeroki zakres nauk i sztuk, zarówno tych akademickich, jak i rzemieślniczych.
Wskutek tego mistrz staje się dla ucznia źródłem wiedzy, nie jest nim natomiast podręcznik, film w Internecie czy weekendowy kurs.
Tylko odpowiednio długi i intensywny kontakt z mistrzem daje szansę na właściwy rozwój.
Istnieją w Polsce szkoły psychotroniczne, gdzie z pewnością można spotkać osoby na wysokim poziomie rozwoju, od których da się wiele nauczyć. Są też czynni nauczyciele bioenergoterapii, dysponujący nieprzeciętnymi zdolnościami. Nie jest aż tak źle, jak może się wydawać, ale i tak dobrze, jak mogłoby być.
Psychotronika wymaga stale opieki, promocji, tworzenia organizacji i ich rozwijania.
Psychotronika potrzebuje Ciebie, jeżeli naprawdę interesuje Cię jej tematyka. Potrzebuje również odpowiedniego zainteresowania ze strony władz państwowych i różnego rodzaju wsparcia.
Wiedza, o której mowa służy zdrowiu i życiu, i robi to w sposób, którego nierzadko nie da się zastąpić. Jedną z dyscyplin psychotronicznych jest bioenergoterapia, w pewnej, zwłaszcza organizatorskiej mierze w powijakach i pełna nieprawidłowości, niemniej skuteczna i warta polecania.
Nie żyje ona jednak własnym życiem, żyje w jej specjalistach - adeptach i mistrzach.
Jeśli chcemy naprawdę zagłębić się w psychotronikę i skorzystać z jej wspaniałych właściwości dla zdrowia, życia, relacji międzyludzkich, to musimy mieć kogoś, od kogo wiedzę tę będziemy czerpać.
Największy problem, moim zdaniem, w tej materii polega na tym, że patrzymy na innych przez pryzmat swoich ograniczeń. Uważamy, że mistrz niewiele różni się od nas pod kątem umiejętności, i niewiele można od niego przyjąć.
To błąd, o którym sam wielokrotnie się przekonałem. Doświadczony psychotronik jest osobą, która posiada zdolności znacznie przekraczające nawet potoczne wyobrażenia i pojęcia. Uczeń powinien przyjąć postawę skromną i otwartą, patrząc z góry na mistrza niczego istotnego się nie nauczy, ponieważ nie będzie w stanie.
Sokratejska lekcja “wiem, że nic nie wiem” to doskonałe preludium do nauki psychotroniki.
Na przeszkodzie w nauce psychotroniki i kontakcie z mistrzem staną nasze wyobrażenia, przesądy i nawyki. Miejmy tego świadomość, że poznajemy coś nowego, coś, czego jeszcze nie znamy, o czym nie mamy możliwości kompetentnie się wyrażać. Pozwólmy się uczyć i prowadzić, rezygnując ze złudzenia, że jesteśmy znawcami, ponieważ przeczytaliśmy kilka tuzinów książek lub obejrzeliśmy imponującą ilość filmów w Sieci.
==
Usługi psychotroniczne - diagnoza nadzmysłowa, przekazy energetyczne na odległość, www.psychotronet.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Śmiech to zdrowie!! Konkurs!

Śmiech to zdrowie!! A czy zdarzyła się Wam sytuacja, kiedy odczuliście to na własnej skórze? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »