Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na sierpień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 06.08.2019

 

 

 

Horoskop premiera upadającego imperium
Analizując horoskop następcy Theresy May na stanowisku Premiera Wielkiej Brytanii, dochodzimy do wniosku, że wraz z Trumpem – i innymi mu podobnymi – nadchodzą czasy polityków nietuzinkowych, oryginalnych, ekscentrycznych, barwnych, niczym postacie z szekspirowskich dramatów. Mija zaś era chłodnych technokratów, urzędników, przewidywalnych, pragmatycznych, rozsądnych, powściągliwych i… potwornie nudnych, jak pierwszy przewodniczący Rady Unii Europejskiej Herman Van Rompuy. 

Boris Johnson to postać niemal stworzona przez producentów telewizyjnych i popularne media. Ambitny, ekscentryczny, wybuchowy, z życiorysem wypełnionym romansami i nieślubnymi dziećmi, imprezowicz i balangowicz, z niewyparzonym językiem, przeciwnik poprawności politycznej, ze skłonnościami do konfabulacji, kłamstw, spryciarz, demagog, populista i gracz, a zarazem fleja, abnegat, wyglądający, jakby świeżo wychodził z pijackiej meliny. A przy tym wszystkim ten człowiek, który właściwie ma wszystkie zbędne cechy do zarządzania atomowym imperium posiada niesamowity urok, jest uwielbiany przez dziennikarzy, media i celebrytów. No, ale czego oczekujemy po człowieku, który ma Słońce w Bliźniętach, w IX domu, w ścisłej koniunkcji z Wenus? Na pewno nie tego, że będzie chłodnym, spokojnym, przykładnym konserwatystą, jakim byli Margaret Tatcher albo John Mayor. Oczywiście trudno być ponurakiem, jak się ma ascendent w Wadze oraz silną obsadę IX domu dalekich podróży (Johnson urodził się w USA, w Nowym Yorku), gdzie rezydują Słońce, Wenus i Merkury. Johnson ma zatem silnie rozwinięty komponent cech typowych nie tylko dla słonecznych Bliźniąt, ale także i Strzelca (dom IX). Nic zatem dziwnego, że przez wiele lat był dziennikarzem i komentatorem prasowym. Nikt mu nie zarzuci braku sprytu i inteligencji (Merkury we władztwie). Jednak kilkukrotnie wylatywał z gazet za konfabulacje, zmyślanie i fantazjowanie (Merkury na wygnaniu w domu IX). 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych.

Czym jest rzeczywistość? Jak ją dostrzec, poczuć i zrozumieć? Najnowsze badania dowodzą, że to co widzimy i możemy dotknąć już nie wystarcza aby określić materię. Współczesna fizyka kwantowa udowadnia, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam dotychczas się wydawało. Autorki prezentują wyniki badań naukowców z wielu krajów, którzy próbują wyjaśnić jej strukturę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »