Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na sierpień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 06.08.2019

 
 
 
 
 

Johnson gra tylko takiego pewnego siebie bezczelnego politycznego łobuza. Kryje się w nim lęk, silne napięcie, niepewność, neurotyczność i agresja, o czym świadczy obecność Marsa w Bliźniętach w VIII domu, który to Mars ma dwie ostre i twarde kwadratury do Urana i Saturna tworzące układ ciężkiego półkrzyża znaków zmiennych. I to ten właśnie półkrzyż może być przyczyną jego równie błyskotliwego, jak dotychczasowa kariera, upadku. Na światło dzienne wyjdą jego konszachty z brexitowymi prorosyjskimi lobbystami, pijaństwo, awanturnictwo, obyczajowe skandale. O ile w przypadku Donalda Trumpa dają mu one wręcz wsparcie, tak w przypadku Johnsona tak już nie będzie. 

W relokacji na Londyn jego horoskop wygląda zupełnie inaczej. Staje się on tam VII domowym graczem (Słońce, Wenus i Merkury), stąd kariera w dyplomacji. W UK ma już nie miłą i kompromisową Wagę na ascendencie, ale bojowego, pewnego siebie i bezczelnego Strzelca. Niestety Mars, który i tak jest u niego kiepsko aspektowany, wskakując na wierzchołem domu VII, wkracza zarazem w wygranie (w domu). Saturn zaś i Uran tworzą twarde, wybuchowe i ostre kwadratury do osi ascendent-descendent.

Jego błyskotliwą karierę i posadę premiera zapewnia mu tranzytujący Jowisz przez I dom zrelokowanego na Londyn horoskopu. Jak będzie wyglądać zatem jego kariera? Nim poznamy horoskop zaprzysiężenia, przyjrzyjmy się twardemu, bolesnemu tranzytowi Saturna przez IV radixowy dom. Dyrekcyjny Saturn zaś dokonuje mu akurat opozycji do Księżyca. Tranzytujący Uran zaś – separacyjnie – jest w koniunkcji. Jego rządy nie będą ani długie, ani łatwe. Komentatorzy piszą zatem, że Johnson będzie trzecim pożartym przez Brexit premierem (po Cameronie i May). Wielka Brytania stacza się bowiem w recesję, notowania funta spadają, firmy się wyprowadzają na kontynent, a ze spodziewanych wielkich oszczędności związanych z brytyjską składką do wspólnego unijnego budżetu zostały złudzenia. Jak zapowiadają się jego rządy? Przyszły rok będzie dla niego bardzo dobry. W styczniu przez Imum Coeli przewędruje mu Jowisz, a progresywne Wenus i Mars na Medium Coeli. To świetne układy i sprzyjają stabilności na pozycji szefa rządu. Problemem jest jednak to, że już w 2021 roku przez IC będzie wędrował mu dyrekcyjny Neptun. Prawdopodobnie Johnson pozostanie na tym stanowisku dość długo, może nawet osiem lat. Ale on sam będzie raczej notariuszem procesu brexitowego, który dla Wielkiej Brytanii będzie fatalny – ekonomicznie, politycznie i społecznie. Boris Johnson będzie zatem ostatnim premierem brytyjskiego imperium, którego ostatni akt upadku właśnie obserwujemy na naszych oczach.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Święto celtyckie Imbolc

Kultura Celtów świętowała osiem sabatów. Wyróżniali dwie połowy roku część jasną i ciemną, ciepłą i zimną. Święto Samhaine, 31 października 1 listopada otwiera początek ciemnej części. Święto Beltaine, 30 kwietnia 1 maja, to początek jasnej części. Między tymi świętami były Imbolc 01 lutego oraz Lughnasadh 01 sierpnia. W ten sposób był podzielony rok na cztery części. Dla Celtów były to najważniejsze cztery święta, zawsze związane z żywiołem ognia i każde z nich obchodzono trzy dni. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »