Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na lipiec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 01.07.2019

 

 

 

Kaczyńskiemu na siedemdziesiąte urodziny
Jest zawsze kwestią względną, czy siedemdziesiąt lat to dla polityka już stanowczo czas na emeryturę, czy też ukoronowanie jego kariery. Konrad Adenauer został kanclerzem Niemiec w wieku 73 lat i rządził jeszcze długo. W Azji rządowy dygnitarz, który ma lat osiemdziesiąt, a nawet dziewięćdziesiąt, to żadna niespodzianka. Kaczyński jeszcze w latach dziewięćdziesiątych w wywiadzie z Teresą Torańską deklarował, że chce być emerytowanym zbawcą narodu, co w pewnym sensie mu się udało. Po przejściu Plutona przez jego Medium Coeli (w roku 2015) Kaczyński zrozumiał, że prawdziwa władza nie polega na piastowaniu urzędów, ale na umiejętności oddziaływania na emocje, procesy, ludzi, nastroje, co przekłada się na realny wpływ na wydarzenia. Potęga Plutona na MC i w X domu dała Kaczyńskiemu moc, która przekłada się w jego przypadku na niebywałej umiejętności wyczuwania nastrojów społecznych, grania na tej nucie, manipulowaniu zbiorowymi emocjami, takimi jak lęki przed obcymi, konserwatyzm, tradycjonalizm i religijność Polaków. I tak agnostyczny inteligent z Żoliborza stał się wyrazicielem ludowych potrzeb, lęków i frustracji religijnego Polaka z prowincji. 

Solariusz na rok 2019 jest dla Kaczyńskiego wyjątkowo pomyślny – przede wszystkim na polu politycznym. Jowisz na MC zapowiada jego kolejny tryumf wyborczy i sukces w dążeniu do zagarniania władzy, co przełoży się na wycięcie prawicowej konkurencji, ruchu Kukiza, zdemobilizowanie demokratycznej opozycji, która nie zdoła się zjednoczyć i pójść zwartym frontem. Podobnie Jowisz w tranzycie przejdzie przez MC horoskopu Kaczyńskiego w lutym 2020. Nie można jednak powiedzieć, że kolejny rok będzie równie pomyślny dla jego zdrowia i życiowej energii. Opozycja Marsa z Saturnem i Plutonem w solariuszu sygnalizuje kiepską formę oraz potężne przeciążenia, którym będzie musiał stawić czoła.

Jednak kluczem do przyszłości Kaczyńskiego będzie tranzyt Urana przez ascendent, co będzie mieć miejsce za rok. Samo w sobie to wydarzenie jest rozwojowe i pozytywne. Skłania nas to bowiem do dokonania postępu, wyrwania się ze schematów, odważnego ruszenia do przodu, wolnościowego aktu czynienia zmian. To fantastyczny tranzyt dla młodego kreatywnego człowieka, który szuka nowych form wyrazu, wolności, przestrzeni i swobody. Dla kogoś w zaawansowanym wieku już niekoniecznie. Na ważnym tranzycie Urana wszystko się bowiem wali i sypie. Kaczyński, który ma naturę autokraty i w wojskowy sposób rządzi twardą ręką w swojej partii i w państwie, tranzyt Urana jest czymś dramatycznie katastroficznym, co wywraca wszystko do góry nogami. Dodajmy wszakże, że rewolucyjne, radykalne poglądy i skłonności Kaczyńskiego do rozwalania starego porządku są związane z koniunkcją urodzeniowego Słońca z wywrotowym Uranem, więc Kaczyński Urana czuje, rozumie i zna, ale wtedy gdy to on jest kreatorem rewolucyjnych procesów. Jednak dzieje wszystkich rewolucjonistów mają jeden wspólny finał. Wcześniej, czy później przychodzi kontrrewolucja, sytuacja, która zaskakuje rewolucję – najczęściej poprzez jej efekty – zniszczenie, chaos, ekonomiczne bankructwo. Uważam zatem, że najbliższy rok będzie jednocześnie czasem jego wielkiego tryumfu, tylko, że ostatniego. Tranzyt Urana przez ascendent kończy jego czas w polskiej polityce.

  

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Twórcza Moc Dźwięku: Afirmacje do Tworzenia Uzdrawiania i Przemiany

Ostatnie postępy naukowe wskazują na coś, co mistycy wiedzą od tysięcy lat: dźwięk posiada klucz do tworzenia wszechświata. I może stworzyć duchową i materialną zmianę w naszym życiu. Modlitwa jest dźwiękiem i językiem duszy. Wypowiadana głośno, może odblokować dynamiczną energię Ducha. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »