Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na lipiec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 01.07.2019

 
 
 
 
 

Horoskop ten możemy też uchwycić inaczej – patrząc na Medium Coeli, jako pozycję władzy i IC (szeroko rozumiany lud). Tu też nie ma jednoznaczności. Na MC mamy znak Raka, a zatem władcą jest Księżyc, który znajduje się w Baranie i VI domu (jako preregrinus). Ciąg dyspozytorów to: Mars, Wenus, Pluton, no i… znów Saturn. Uderzają fatalne aspekty Księżyca: aplikacyjna pełnia, opozycja z dyspozytorem (Marsem) oraz kwadratura z Saturnem. Lud zaś (suweren, wyborca) reprezentowany jest przez Koziorożca (władca Saturn i jest on we władztwie). Saturn tworzy twarde aspekty z pełnią no i dochodzi jeszcze aplikacyjna koniunkcja z Plutonem. 

Mamy zatem niezły galimatias, a zarazem brak jednoznacznej, jasnej odpowiedzi na pytanie „kto wygra wybory?”. Dyspozytor – Saturn – nikogo nie zadawala. Ale taka odpowiedź nie zakłada symetrii, bo w tym wyścigu są tylko dwa miejsca na podium i nie może być dwóch zwycięzców. Formalnie lekka przewaga jest po stronie władzy (Prawa i Sprawiedliwości). Ale nie wygląda na to, by zwycięstwo PiS było imponujące. Nie ma mowy o większości konstytucyjnej, a może w ogóle większość wcale nie będzie wysoka. Pozycja opozycji jest słaba, ale nie beznadziejna. Możliwe, że przegra, ale niewielką przewagą głosów, a być może zdobędzie Senat. Ewentualne słabe zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości może być źródłem dużych problemów rządzącej partii. I choć zapewne PiS obejmie ponownie władzę, to ich kolejna kadencja będzie wyboistą drogą przez mękę.

Wejście Saturna na descendent rządu Morawieckiego oznacza bolesne zderzenie z zagranicznymi partnerami, czego pierwsze sygnały nadeszły z Luxemburga, gdzie Trybunał UE (na razie za pomocą oświadczenia rzecznika TSUE) zmasakrował pisowską reformę sądownictwa. Wyrok zapadnie we wrześniu, ale nie będzie on dla władzy miły. Progresywny Księżyc na Plutonie horoskopu Porozumień Sierpniowych może oznaczać nagły, zaskakujący władzę wybuch społecznego niezadowolenia, które jesienią może się przeobrazić w falę strajków. Niewesoło wygląda sytuacja w horoskopie prezydenta Andrzeja Dudy. Opozycja Saturna do Księżyca oznacza spore osłabienie jego pozycji w przededniu jesiennej kampanii wyborczej i przyszłorocznych wyborów prezydenckich.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia domowa konkurs!

Tym razem do wygrania książka - nowość wydawnictwa Illuminatio - Magia domowa S. Cunningham, D. Harrington. Zapraszamy do udziału w konkursie! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »