Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na lipiec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 01.07.2019

 
 
 
 
 

Kraj
Fascynująca dogrywka wyborcza, jaka nas czeka jesienią, zapowiada mobilizację i znaczące przyspieszenie sytuacji politycznej, co nie wróży spokojnych, leniwych i nudnych wakacji. Wszystko wskazuje na to, że wybory do parlamentu będą mieć miejsce 13 października. Analiza horoskopu wyborów nie jest łatwa i trzeba to uczynić wnikliwie i głęboko. Horoskop taki możemy „ugryźć” na kilka sposobów. W astrologii tradycyjnej i horarnej ascendent reprezentuje pytającego, którym w tym miejscu jest gospodarz, czyli Prawo i Sprawiedliwość. Partnerem dla ascendentu (władzy) jest descendent (opozycja). Na ascendencie mamy Wagę, a zatem jej władcą jest Wenus. Jaka jest pozycja władcy – sygnifikatora rządzącej partii? Nieszczególnie korzystna. Wenus jest bowiem jednocześnie na wygraniu w znaku (Skorpion), jak i w I domu. Dyspozytorem końcowym dla Wenus jest nieszczególnie ciekawy łańcuch: Pluton i ostatecznie Saturn. Wenus „nie lubi” Saturna, więc Saturn jako dyspozytor mocno ją osłabia. Dodatkowo Wenus jest w opozycji z Uranem, więc zalicza ona jakiś silny wstrząs, niespodziankę, zaskakującą zmianę. Analiza ta wskazuje na to, że wcale pozycja Prawa i Sprawiedliwości w tych wyborach nie jest taka idealna, jak by się mogło wydawać po wynikach wyborów do PE. Chyba zatem za wcześnie analitycy ogłosili już totalne zwycięstwo PiS i może nawet większość konstytucyjną. 

Jak wygląda sytuacja opozycji? Na descendencie mamy Barana. Władca – Mars – jest w Wadze (wygnanie), w XII domu. I znów ciąg dyspozytorów wskazuje na ten sam finał jak przy władcy ascendentu: Wenus, Pluton, Saturn. To także słaba pozycja. Mars również z Saturnem nie ma najlepszych relacji. Mars ma dodatkowo opozycję z Księżycem, czyli nienajlepszą relację z tradycyjnie sygnifikującą lud planetą. 

  

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Kenneth Anger - thelemiczne oblicza

Gdy Słońce w 1927 roku figurowało na 13 znaku wodnika świat przywitał Kenneth Wilbur Anglemeyer. Prezentując się pod gniewnym nazwiskiem ? Anger, podpięty do roli producenta i reżysera filmowego przekraczał wytyczone granice w audiowizualnej estetyce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »