Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 09.06.2019

 
 
 
 
 

Po sukcesie PiS w wyborach do UE wielu konserwatywnych przedstawicieli Kościoła poczuło ulgę. Wizja rozliczeń za nadużycia seksualne się oddala, a sojusz tronu z ołtarzem jest mocny. Kaczyński potrzebuje wsparcia Kościoła Katolickiego, KK zaś potrzebuje ochrony swoich wpływów i stanu posiadania ze strony władzy. Czyżby zatem wypalała się rewolucja po filmie braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu?” Czy wszystko wróci do starego układu? Nic podobnego. Procesów zmian w polskim Kościele nie zatrzyma nikt i nic. Emisja filmu Sekielskich była tylko preludium do rewolucji, która jest tylko kwestią czasu i to dość bliską, o czym już pisałem wielokrotnie i zapewne pisać jeszcze będę. W horoskopie konkordatu Uran znajduje się w kwadraturze ze Słońcem, więc czekają nas nowe, wstrząsające informacje, materiały, sensacje i skandale na temat tuszowania przez kościelnych dostojników pedofilów w sutannach.

I choć premier Morawiecki jest mocno poobijany po materiałach na temat jego majątku, pozycja rządu się w czerwcu wzmocni. Jowisz w koniunkcji ze Słońcem rządu sprawi, że notowania poparcia będą rekordowe. Progresywna opozycja Księżyca z Uranem w tymże horoskopie przyniesie jednak niekoniecznie miłe zaskoczenia, jakie spadną na polskie władze. Progresywny Księżyc w koniunkcji z Plutonem w horoskopie sejmu jest zarazem zapowiedzią wcześniejszych wyborów (10 października), jak też przykręcenia śruby i dalszego obniżenia rangi polskiego parlamentu.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 3)

Ludzkości zajęło wiele wieków dotarcie do takich odkryć, jak elektryczność. Jeszcze nie tak dawno wierzono, że Ziemia jest płaska. Rozwój wiedzy, z którego efektów możemy cieszyć się dzisiaj polegał na tym, że poznawano nowe, którego nie znano wcześniej. Tylko otwartość ludzkich umysłów, gotowość badaczy do porzucania przesądów, często znajdujących się pod presją tradycji religijnych i innych fundamentalizmów, a nawet narażających życie dała możliwość temu, co ma miejsce teraz. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »