Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 09.06.2019

 
 
 
 
 

Po sukcesie PiS w wyborach do UE wielu konserwatywnych przedstawicieli Kościoła poczuło ulgę. Wizja rozliczeń za nadużycia seksualne się oddala, a sojusz tronu z ołtarzem jest mocny. Kaczyński potrzebuje wsparcia Kościoła Katolickiego, KK zaś potrzebuje ochrony swoich wpływów i stanu posiadania ze strony władzy. Czyżby zatem wypalała się rewolucja po filmie braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu?” Czy wszystko wróci do starego układu? Nic podobnego. Procesów zmian w polskim Kościele nie zatrzyma nikt i nic. Emisja filmu Sekielskich była tylko preludium do rewolucji, która jest tylko kwestią czasu i to dość bliską, o czym już pisałem wielokrotnie i zapewne pisać jeszcze będę. W horoskopie konkordatu Uran znajduje się w kwadraturze ze Słońcem, więc czekają nas nowe, wstrząsające informacje, materiały, sensacje i skandale na temat tuszowania przez kościelnych dostojników pedofilów w sutannach.

I choć premier Morawiecki jest mocno poobijany po materiałach na temat jego majątku, pozycja rządu się w czerwcu wzmocni. Jowisz w koniunkcji ze Słońcem rządu sprawi, że notowania poparcia będą rekordowe. Progresywna opozycja Księżyca z Uranem w tymże horoskopie przyniesie jednak niekoniecznie miłe zaskoczenia, jakie spadną na polskie władze. Progresywny Księżyc w koniunkcji z Plutonem w horoskopie sejmu jest zarazem zapowiedzią wcześniejszych wyborów (10 października), jak też przykręcenia śruby i dalszego obniżenia rangi polskiego parlamentu.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

O Ho´oponopono

Ho´oponopono jest prostą metodą uzdrawiania. Za jej pomocą, możemy uzdrowić każdą część swojego ciała emocjonalnego i fizycznego. Rozwiązać swoje problemy życiowe, konflikty partnerskie, świat dookoła i wiele innych rzeczy. Ta metoda uznawana jest, za jedną z najbardziej efektywnych metod oczyszczania duchowego, dostępnych obecnie na świecie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »