Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 09.06.2019

 
 
 
 
 

Kraj
Po błyskotliwym i spektakularnym sukcesie Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego Kaczyński zmierza ku wielkiemu jesiennemu finałowi. Wydaje się, że po informacjach o tym, że z Koalicji Europejskiej wychodzi PSL, że Wiosna Biedronia idzie sama do wyborów, nic już Kaczyńskiego nie zatrzyma. Polski system wyborczy preferuje duże ugrupowania, więc jeśli opozycja pójdzie do wyborów rozproszona, nie ma wielkich szans w zderzeniu z medialną i finansową potęgą rządzącej władzy. Jednak czerwiec będzie dla głównego kreatora zwycięstwa narodowej prawicy słaby. Progresywny Księżyc w horoskopie Kaczyńskiego wkroczy na Neptuna, więc lider PiS dostanie zadyszki. Być może problemy zdrowotne lidera PiS znów zaczną wychodzić na światło dzienne. Polacy zaczną sobie też coraz częściej zadawać pytania, dokąd zmierzamy oraz czy nasze miejsce w Unii Europejskiej jest stabilne i mocne. Opozycja Neptuna do Księżyca polskiej akcesji do UE przynieść może duże i poważne obawy dotyczące naszej obecności w UE. Księżyc to lud, społeczeństwo. Trzeba też zaznaczyć, że dokładnie teraz przez Imum Coeli tegoż horoskopu Uran dokonuje tranzytu. Czy zatem Bruksela przymknie oko na to, w którym kierunku zmierza polska władza? Silne napięcie, które widzimy w tymże horoskopie, nie sugeruje kompromisu między Warszawą a Brukselą. Wygląda na to, że nowe władze UE postawią sprawę ostro i zdecydowanie. Kaczyński, który nie ma w naturze kompromisu, zareaguje jak to w jego zwyczaju – twardym „nie” na wszelkie sugestie związane z naruszaniem przez Polskę unijnych traktatów i zasad. Będziemy mieć zatem poważny spór na linii Polska – Unia Europejska. Czy zatem dojdzie do zawieszenia wypłat funduszy unijnych? Nie jest to wykluczone, a przynajmniej temat będzie mocno wałkowany.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

To Tarot mnie wybrał i pozwolił się oswoić

Joanna Wiśniewska - tarocista, numerolog, wróżka - jest numerologiczną 7, Bliźniakiem, ascendent usytuowany w Lwie. Wróżeniem zajmuje się odkąd pamięta - najpierw dla zabawy, teraz dla satysfakcji. Jej rodziną są wszyscy ci, którzy kochają piękno i dobro. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »