Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 09.06.2019

 
 
 
 
 

Astrologiczny przegląd
Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego dały mieszkańcom Starego Kontynentu odrobinę nadziei na to, że europejska wspólnota ma szansę przetrwać. Spodziewano się bowiem wielkiego sukcesu nacjonalistów, populistów i antyunijnych radykałów. Okazało się, że gigantyczne pompowanie tego środowiska przez kremlowską propagandę na niewiele się zdało. Populiści osiągnęli bowiem identyczny wynik, co w poprzednich wyborach w 2014 roku, co przy buńczucznych zapowiedziach rozwalania Unii Europejskiej śmiało można ogłosić, jako ich porażkę. W horoskopie Brexitu Uran znajduje się w kwadraturze z Księżycem, więc sukces brexitowców w wyborach w Wielkiej Brytanii wcale nie będzie oznaczał przyspieszenia samego Brexitu. Mimo to koniunkcja Urana przez Księżyc horoskopu strefy Schengen sprawi, że ponownie wzrosną niepokoje związane z nową falą uchodźców. I choć UE poradziła sobie z falą imigrantów po wojnie w Syrii i Iraku, to jednak zaczną oni szukać nowych sposobów dostania się na Stary Kontynent. Potężne wstrząsy – ekonomiczne i polityczne czekają Turcję. Unieważnienie przegranych przez Erdogana wyborów samorządowych w Istambule nie sprawi, że odzyska tam władzę. Uran w opozycji do Słońca horoskopu Turcji jest zapowiedzią fali wstrząsów, buntów i nasilenia kryzysu w Turcji. I Indiach premier Modi, który wygrał wybory, zaczął skręcać w stronę nacjonalistycznych, fundamentalistycznych i radykalnych poglądów. Ta największa demokracja świata stoi wobec kolejnej populistycznej rewolucji. Modi chce bowiem wyrzucać z Indii muzułmanów, a jest to blisko 1/3 ludności. Kwadratura Urana ze Słońcem oraz koniunkcja z Księżycem w horoskopie niepodległości Indii to groźba wybuchu konfliktów etnicznych na Półwyspie Indyjskim i zagrożenie konfliktem z Pakistanem. Dodajmy, że oba kraje to mocarstwa nuklearne, więc jest się czego bać. Bardzo niespokojnie będzie na Bliskim Wschodzie. W horoskopie Syrii Pluton znajdzie się w opozycji z Księżycem. W horoskopie zaś Izraela Uran w kwadraturze z Księżycem, więc znów może dojść do zaognienia konfliktów w tym rejonie świata. Omawiane przeze mnie twarde czerwcowe układy mogą wstrząsnąć rynkami finansowymi. Koniunkcja Saturna przez Medium Coeli horoskopu głównego wskaźnika nowojorskiej giełdy Dow Jonesa przynieść może długą i głęboką bessę na światowych rynkach.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Nie stresuj się nie przejmuj się

Wszyscy mamy w życiu coś, co powoduje nasze utrapienie. Jest ono mniejsze lub większe, ale istnieje. To może być stresująca praca, pożyczka, dziecko lub partner. Tak czy inaczej na słowa "nie stresuj się, nie przejmuj się" można zareagować w stylu: jak to mam się nie stresować i nie przejmować?. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2020

Wielkie stellum w znaku Koziorożca, koniunkcja Saturna z Plutonem, półkrzyż znaków kardynalnych i zaćmienie Księżyca. Rok zaczyna się imponującą serią astrologicznych wydarzeń. Co nas zatem czeka wraz z początkiem roku? Zapraszam do lektury mojej prognozy na styczeń 2020.
więcej »