Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 09.06.2019

 
 
 
 
 

Świat w czerwcu

Wkraczamy w jeden z najbardziej nerwowych, niespokojnych, a zarazem niebezpiecznych i kryzysowych momentów tego roku. Czekają nas bowiem w czerwcu aż trzy ciężkie, trudne, wstrząsowe formacje, które mocno poruszą energie, procesy społeczne, polityczne i gospodarcze. Ten swoisty koncert trzech tenorów rozpoczyna półkrzyż znaków zmiennych na nowiu 03.06, który utworzą nów (Słońce i Księżyc) w Bliźniętach w opozycji do Jowisza w Strzelcu. Do tejże opozycji w kwadraturze ustawi się Neptun w Rybach. Mieliśmy już podobne figury w kwietniu i w maju. Poruszenie znaków zmiennych wywoła chaos na rynkach finansowych, niepokoje społeczne, fale lęków i strachów, które będą się przewalać przez media, w tym szczególnie przez Internet. Inwersję tego układu ujrzymy na pełni Księżyca 17.06, gdzie pełnia w pasie Bliźnięta – Strzelec będzie w kwadraturze do Neptuna, więc ataki lękowych emocji, medialne histerie będą się rozkręcać w najlepsze. We wszystkich przypadkach – zarówno tych z kwietnia i maja, jak i czerwcowych – brakującym elementem (aby utworzył się pełny krzyż) jest Panna. I to tenże znak będzie sygnował kluczowe procesy, z typowymi dla Panny problemami i tematami. Główne kategorie przypisane do tego znaku to praca, a zatem zatrudnienie, imigracja zarobkowa, porządek i ład społeczny, systemy opieki zdrowotnej, procesy związane z logistyką, częściowo też z handlem, usługami, analizami ekonomicznymi, stopami procentowymi walut, rynek usług i zarządzanie. Brakujący element obu półkrzyży sugeruje, że dojdzie w czerwcu do potężnych wstrząsów na rynnach walutowych, w handlu międzynarodowym, że nastąpią duże zawirowania na giełdach, oraz dojdzie do załamania głównych wskaźników ekonomicznych (wzrost PKB, PMI, stopy procentowe, poziom zatrudnienia) w wielu krajach. Eksplozja lęków będzie wykorzystywana do politycznych manipulacji, więc czekają nas kolejne fale fakenewsów, sterowane kampanie medialne. W czerwcu będzie też wiele katastrof – komunikacyjnych i naturalnych, możliwe że i w naszej części świata również.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Cud mąki kokosowej

Wreszcie pojawiła się na rynku alternatywa dla pszenicy mąka kokosowa. Osoby, które nie mogły do tej pory cieszyć się białą mąką, od dziś mają możliwość zasmakować niebiańskich potraw z mąki kokosowej. Diabetycy, alergicy i osoby na diecie bezglutenowej znajdą w tej książce ciekawe propozycje potraw, które nie tylko będą smaczne, ale też wspomogą leczenie tych dolegliwości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »